En fazla iki genç

En fazla iki genç
Cuma 12.06.2015

Başarılı çalıştırıcı, Bilal Kısa dışında 2 nokta transferi daha planlıyor. Sonra genç isimlere ağırlık verecek Gelecek vaat eden 18-24 yaş arası oyuncuları takıma kazandırıp, ileride satarak, kulübe para kazandıracak

Galatasaray'ı ilk yılında ligde ve kupada şampiyon yapan Hamza Hamzaoğlu, gelecek sezonla ilgili transfer raporunu yönetime verdi. Başkan Dursun Özbek'in, "Hamzaoğlu'nun projesini izleyeceğiz" diyerek destek verdiği raporda dikkat çeken ayrıntılar yer alıyor. Başarılı hocanın, öncelikli olarak takıma katkısı olmayan isimlerle yolları ayıracağı öğrenildi. 'Atıl' eleman olarak görülen Emmanuel Eboue, Goran Pandev, Blerim Dzemaili, Gökhan Zan ve Aydın Yılmaz ile en kısa sürede vedalaşılacak.

Süper bir forvet alınacak
HAMZAOĞLU transferde ise takıma direkt katkı yapacak oyunculara yönelecek. İlk olarak eski öğrencisi Bilal Kısa'yı kadrosuna katan deneyimli hoca, biri forvet 2 yabancı yıldız daha alarak 'nokta atışı' yapmayı planlıyor. Sonrasında ise hedef genç oyuncular olacak. Porto'nun yıllardır uyguladığı sistemi örnek alan Hamzaoğlu, 18-24 arası gelecek vaat eden isimleri tespit edip, transfer edecek. İleride parlatıp, satarak, kulübe de para kazandıracak.

Yarın 3 yıllık imzalıyor
BU arada yönemitle 3 yıllık yeni sözleşme için anlaşan Hamzaoğlu, resmi imzayı yarın atacak. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde saat 9.30'da düzenlenecek imza törenine başkan Dursun Özbek ile futbolun yeni sorumlusu Cüneyt Tanman da katılacak.

Savaş ÇORLU
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN