2 yıldız müjdesi

2 yıldız müjdesi
Cumartesi 13.06.2015

A SPOR'a konuşan Hamzaoğlu, "Başarılı olan kadromuza 1-2 yıldız ekleyip yeniden şampiyon olmak istiyoruz" dedi

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, A SPOR'a transferle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Sarı-kırmızılı çalıştırıcı, başarılı olan kadroyu büyük ölçüde koruyacaklarını belirterek, "Elimizde zaten yıldızlar mevcut. Bunlara ilave belki bir, belki iki tane yıldız diyebileceğimiz oyuncu alıp, Devler Ligi'nde başarılı bir sezon geçirmek ve ligde tekrar şampiyon olmak istiyoruz" dedi. Bruma'nın kendileri ile devam edeceğini, Sneijder'den de çok memnun olduğunu belirten Hamzaoğlu, "İnşallah önümüzdeki sezon daha da üstüne koyarak takımımıza katkı sağlamaya devam edecek.

Güneş başarılı olur
Ama iyi bir teklif gelirse, hangi oyuncum olursa olsun, kendileri de isterse kulübün menfaati doğrultusunda hareket edeceğiz" diye konuştu. Hamzaoğlu, Şenol Güneş'in Beşiktaş'ta güzel işler yapacağını da sözlerine ekledi.

Serdar listede
Hamzaoğlu, Fotomaç'ın duyurduğu gibi Bursasporlu Serdar Aziz ile ilgilendiklerini açıkladı. Tecrübeli teknik adam, "Serdar Aziz'i devre arasında da düşünmüştük. Stoper, belki destekleme amaçlı alabiliriz. Dany ile de belki devam edebiliriz" ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN