Evgen'de işlem tamam

Evgen'de işlem tamam
Pazartesi 15.06.2015

Ukraynalı oyuncu Şampiyonlar Ligi nedeniyle G.Saray'ı tercih etti. Aslan, Atletico Madrid, Valencia ve Beşiktaş'ın önüne geçti

Sezonu şampiyon olarak bitiren ve Devler Ligi'ne doğrudan katılmayı hak eden G.Saray, Evgen Konoplyanka'yı bitiriyor. Dnipro'nun UEFA Avrupa Ligi'nde finale çıkmasında büyük pay sahibi olan Ukraynalı futbolcu, tercihini Şampiyonlar Ligi nedeniyle G.Saray'dan yana kullanacak.

Bonuslar cezbetti
Atletico Madrid, Valencia ve Beşiktaş'ın da istediği 25 yaşındaki sol kanat oyuncusu, piyasayı biraz kızıştırarak fiyatını artırmayı da başardı. Dnipro ile sözleşmesi ay sonunda biteceği için bonservis bedelsiz gelecek olan Evgen, imza parası da istiyor. G.Saray ilk görüşmelerde imza parasıyla birlikte yılda 2.5 milyon euro önermişti. Bu rakam bonuslarla birlikte 3 milyon euro'yu buluyor. İspanya'da vergilerin yüksek olması, Beşiktaş'ın da Şampiyonlar Ligi'nde olmaması Konoplyanka'nın tercihini etkiledi. Atletico Madrid, Valencia ve Beşiktaş yarışta geride kaldı. Şampi yonlar Ligi'nde en az çeyrek final hesabı yapan G.Saray'ın hafta içinde Ukraynalı oyuncuyu İstanbul'a getirerek imzayı attırması bekleniyor. Evgen kolay adam eksiltmesi ile her takımın gözdesi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN