Haftayı bekleyin

Haftayı bekleyin
Pazartesi 15.06.2015

Pilav gününde konuşan başkan Özbek, "Çilek almayız. Ancak çok önemli isimlerle temastayız Haftaya bombaları patlatacağız" dedi. Özbek Şampiyonlar Ligi'nde de iddialı olduklarını ekledi

Galatasaray Lisesi'nde geleneksek olarak her yıl düzenlenen 81. pilav günü kutlandı…Pilav gününe katılan başkan Dursun Özbek, 4 yıldızın getirdiği keyif de bu işin içine girince pilav gününün daha anlamlı olduğunu söyledi. Özbek, "Şampiyonluklar, düğünler, kutlamalar, haziran ayı çok güzel geçiyor. Ben bu okula (Liseye) çok şey borçluyum. Galatasaray'a olan borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. Burası zaman tüneli gibi... 50 yıl öncesine gidiyorsunuz. Bir anda kendimi liseli zannettim" diye konuştu.

Çilek bizim sözümüz değil
Başka n Dursun Özbek, "Haftaya önemli isimleri açıklayacağız. Ciddi çalışmalarımız sürüyor..Şampiyonlar Ligi zor ama Galatasaray her zaman başarılı olmuştur. Bu sene de iddialıyız" dedi. Transferler için, "Çilek alacak mısınız" sorusuna ise Özbek şu cevabı verdi: Çilek bizim sözümüz değil. İyi futbolcular almak istiyoruz. Yıllarca Galatasaray'a hizmet edecek futbolcular alacağız. Hocamız eksik bölgeleri belirledi, liste oluşturuldu. Melo'nun da kalmasını istiyoruz. Giderse de alternatif isimlerimiz bulunuyor.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN