Bitiriyoruz

Bitiriyoruz
Salı 16.06.2015 00:00

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "Birkaç gün içinde netice alacağımız transferler var" dedi.

Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan'ın Çırağan Sarayı'nda yapılan düğün törenine katılan Özbek, basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Özbek, "Birkaç gün içinde netice alacağımız transferler var. Netice alınca haberiniz olacak. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bilgi vermeden açıklama yapmak uygun olmuyor. Son ana kadar beklemek zorundayız. Bitiriyoruz, az bir şey kaldı" dedi.

Özbek, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun istediği isimleri kadroya katmak için çalıştıklarını anlatarak, "Kendisiyle mutabıkız. Çok uygun transferler yapıyoruz" diye konuştu.

Hamzaoğlu: "Van Persie ismi gündemimizde yok"

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ise Hollandalı futbolcu Robin Van Persie'nin transfer gündemlerinde bulunmadığını söyledi.

Transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Hamzaoğlu, "Robin Van Persie gündemimizde yok. Maliyetleri oldukça yüksek. Bu sene biraz daha dikkatli hareket edeceğiz. Ancak Galatasaraylılar hiç merak etmesin. Galatasaray'a yakışan bir kadroyla sahada olacağız. Bütün oyuncularıma inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Özbek ve Hamzaoğlu, hayatını Cemre Kardeş ile birleştiren futbolcuları Selçuk İnan'a ömür boyu mutluluklar diledi.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN