Pitbull'a taviz yok

Pitbull'a taviz yok
Salı 16.06.2015

Başkan Özbek'in 'Vazgeçmem' açıklamasına rağmen, oyuncuların 'herkesi bezdirdi' dediği yıldıza Hamzaoğlu da artık sıcak bakmıyor

Galatasaray'da yeni sözleşme ve ücretine zam isteyen Felipe Melo konusunda izlenecek yol belli oldu. Tatil dönüşü yönetimle görüşmesi beklenen oyuncuya, taviz verilmeyeceği öğrenildi. Halen 3.1 milyon euro alan Melo; Burak, Selçuk ve Muslera'da olduğu gibi kendisinin de ücretine zam yapılmasını ve sözleşmesinin uzatılmasını talep ediyor.

Oyuncular da bıktı
Ancak teknik heyet, hem Melo'nun yaşının 32'yi bulması, hem de zaten yüksek ücret aldığı gerekçesiyle bu öneriye fazla sıcak bakmıyor. Başkan Dursun Özbek'in vazgeçmeyeceğini açıklamasına rağmen, görüşmede Melo'nun uzlaşmaz tutumunu sürdürmesi halinde biletinin kesileceği belirtildi. Bu kararda sarı-kırmızılı oyuncuların 'yaptıklarıyla herkesi bezdirdi' görüşünün de önemli rol oynadığı ifade ediliyor.

De Jong alınacak
Sevilla ve İnter'den teklif alan Melo'nun alternatifi de büyük oranda belli oldu. Yönetim, Pitbull'un ayrılması halinde tıpkı onun gibi savaşçı ve hırslı bir oyuncu olan Nigel De Jong'u transfer edecek. Milan ile sözleşmesi sona eren Hollandalı ön libero ile prensip anlaşmasına varıldığı ve Melo giderse sözleşmeye çağrılacağı bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN