O teklife çok sinirlendi

O teklife çok sinirlendi
Perşembe 18.06.2015

1 milyon 250 bin dolar garanti parasının yüzde 30 indirilmek istenmesine bozulan Sabri, Selçuk'un düğününe bile gitmedi. Tecrübeli oyuncu, Hamza hoca ile görüştükten sonra kararını verecek

Galatasaray'da yeni sözleşme için yüzde 30'luk indirimi kabul etmeyen 'onursal kaptan' Sabri Sarıoğlu, yol ayrımına geldi. Geçen sezon başında Prandelli tarafından kadro dışı bırakılan tecrübeli oyuncu, Hamza Hamzaoğlu'nun göreve gelmesinden sonra affedilmişti. Takıma döndükten sonra sağ bekte sıkıntıyı bitiren ve çifte kupada önemli rol oynayan 'Reyiz', önceki gün futbolun yeni sorumlusu Cüneyt Tanman ile masaya oturdu. Tanman'ın Sabri'ye 800 bin dolar'dan 2 yıllık sözleşme önerdiği öğrenildi. Geçen sezon 1 milyon 250 bin dolar garanti para alan Sabri'nin yüzde 30 daha düşük teklif karşısında büyük şok yaşadığı bildirildi. Öyle ki tecrübeli isim, İstanbul'da olmasına rağmen kaptan Selçuk İnan'ın aynı akşam Çırağan Sarayı'ndaki düğününe bile gitmedi.

AYRILIK KARARI ALABİLİR
Yönetimin teklifini geri çeviren Sabri'nin, teknik direktör Hamzaoğlu ile bu hafta sonunda bir görüşme yapacağı ve 'kalmak-ayrılmak' konusundaki kararını vereceği öğrenildi.

13 YILDA 302 MAÇ, 13 GOL
G.Saray'ın altyapısından yetişen Sabri Sarıoğlu, 2002 yılında A Takım'a yükseldi. 30 yaşındaki oyuncu, 13 yılda 302 maçta sarı-kırmızılı formayı giydi. 13 kez fileleri sarstı. Sayısız asist yaptı.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN