Melo'nu yerine 4 yeni pitbull

Melo'nu yerine 4 yeni pitbull
Pazartesi 22.06.2015

Sambacının, yöneti·mi· oyalayıp Sevi·lla i·le flörte devam etmesi· G.Saray’ı harekete geçi·rdi·. Li·stede Alex Song, Obi· Mi·kel, Sandro ve Ralf gi·bi· yıldızlar var. Sarı kırmızılılar, 4 oyuncunun menajerleriyle temas kurup, nabız yokladı Melo giderse, ön liberoya daha iyisi getirilerek, taraftarın gönlü alınacak

G.Saray'da Felipe Melo bilmecesi sürüyor. Zam isteyen Pitbull'un menajeri Jose Baster'in yönetimle görüşmek için söz verdiği iki randevuya mazeret belirterek gelmediği öğrenildi. Baster'in Brezilya'da değil Sevilla'da olduğu ve İspanyol ekibi ile pazarlıkları sürdürdüğü belirlenirken, Melo'nun Sneijder'e verilecek rakamı beklediği ve menajerine 'acele etme' dediği iddialar arasında. Pitbull'un ayrılma ihtimaline karşılık, sarı-kırmızılı ekibin de Barcelonalı Alex Song, Chelsea'den Obi Mikel, QPR'den Sandro ve Corinthians'tan Ralf'in menajerleriyle temas kurduğu ifade edildi. Melo giderse, düğmeye basılacak. İşte 4 yıldızın son durumu:

En pahalısı Barça'lı Song
Alex Song: Kamerunlu. 27 yaşında. Geçen sezon West Ham'da kiralıktı. 2017'ye kadar sözleşmesi var. Barcelona kadroda düşünmüyor. Ya satacak, ya da yine kiraya gönderecek. Song'un piyasa değeri 15 milyon euro. OBİ MİKEL: Nijeryalı. 28 yaşında. Geçen sezon 26 maçta şans buldu. 1 gol, 1 asisti var. İki yıl daha sözleşmesi var. Chelsea'nin satışına sıcak baktığı belirtiliyor. Piyasa değeri 13 milyon euro. SANDRO: Brezilyalı. 26 yaşında. Geçen sezon 18 maçta 1 gol attı. 2017'ye kadar sözleşmesi var. Değeri 8 milyon euro. RALF: Brezilyalı. 31 yaşında. Bu sezon 15 maç oynadı. Sözleşmesi aralıkta sona erecek. Değeri 3.5 milyon Euro.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN