Podolski kuşatması

Podolski kuşatması
Çarşamba 24.06.2015

G.Saray, Lukas Podolski için İngiltere'ye yeni bir çıkarma yaptı. Cimbom, Alman golcü için Arsenal'e 5 milyon euro önerdi. Daily Star gazetesi, Arsenal'in rakamı düşük bulmasına rağmen, alternatifsiz kaldığı için teklifi kabul edeceğini yazdı

Galatasaray'ın forvet adayları arasında ilk sıralarda yer alan Lukas Podolski için görüşmeler resmiyete dökülmeye başladı. Daha önce Köln ile iki kez masaya oturan ve bir kez de Arsenal ile temas kuran ancak sonuç alamayan sarıkırmızılı ekip bu kez hiç olmadığı kadar ciddi...

DENGE SAĞLANACAK
Burak'ın yanına hızlı bir partner ve gerektiğinde sol kanatta forma giyebilecek bir transfer gerçekleştirmek isteyen Galatasaray, Arsenal ve Podolski ile yeniden masaya oturdu. Arsenal'den yılda 4 milyon sterlin kazanan Podolski'ye Galatasaray'ın yılda 3.2 milyon euro teklif ettiği ifade edildi. Cimbom'da Sneijder de aynı ücreti alırken yönetimin dengeleri korumak uğruna bu rakamın üzerine çıkmayı kesinlikle düşünmediği öğrenildi.

DAİLY STAR YAZDI
Galatasaray için sıcak mesajlar veren 30 yaşındaki Alman golcünün, bu teklifi düşünmeye aldığı ve kısa süre içinde yanıt vereceği bildirildi. Özbek yönetimi, Arsenal'e de bir yıl daha sözleşmesi bulunan Podolski için 5 milyon euro teklif etti. Öte yandan görüşmelere İngiltere'nin Daily Star gazetesi de yer ayırırken Arsenal'in düşük teklife rağmen alternatifsizlik yüzünden "evet' demeyi düşündüğünü yazdı.

MATTHAUS, G.SARAY'I ADRES GÖSTERDİ
Podolski'nin G.Saray'a transferine bir destekte Alman futbolunun efsane isimlerinden Lothar Matthaus'tan geldi. Matthaus, Kicker'e yaptığı açıklamada, "Eğer Podolski bir yıldız olarak kalmaya devam etmek istiyorsa 9 dakikada değil 90 dakika oynamak zorunda... Geçen sezon Inter'de onu hep son 9 dakika oyunda görmekten sıkılmıştım. Galatasaray onun için iyi bir alternatif olabilir" açıklamasını yaptı.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN