Şampiyonluk derbiden önemli

Şampiyonluk derbiden önemli
Çarşamba 24.06.2015

'Yeni Aslan' Bilal, F.Bahçe'ye göndermede bulundu: Galatasaray camiası için Fenerbahçe maçlarının önemini biliyorum ama şampiyonluk çok daha önemli. Hamza Hoca'yı mahcup etmem

Sezonu şampiyon tamamlayarak 4. yıldızı takan Cimbom'un ilk dış transferi olan Bilal Kısa iddialı konuştu. 32 yaşında sarı-kırmızılı forma altında oynama şansına kavuşan tecrübeli futbolcu, ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye göndermelerde bulundu. Bilal "Galatasaray uzun yıllardır Kadıköy'de Fenerbahçe'yi yenemiyor. Ben ve arkadaşlarım bu sezon bu seriyi kırmak için elimizden geleni yapacağız. Fenerbahçe maçları tabii ki çok önemli ancak şampiyonluk daha da önemli. İnşallah önümüzdeki sezon Kadıköy'den galibiyetle ayrılın geçen yıl olduğu gibi ligi zaferle, şampiyonlukla tamamlarız" ifadesini kullandı.

'HOCAM BENİ İYİ TANIYOR'
Türkiye'nin en büyük takımlarından birine transfer olduğunu belirten Bilal "Burada herkes bir yıldız. Ben de onlarla birlikte oynayacağım için heyecanlanıyorum" diye konuştu. Tecrübeli futbolcu ailesinin de Galatasaraylı olduğunu belirterek formayı kapmak için var gücüyle çalışacağını söyledi. BİLAL Kısa kendisini ısrarla isteyen hocası Hamza Hamzaoğlu'na hem teşekkür etti hem de onu mahcup etmeyeceğinin sözünü verdi. 32'lik yıldız "Hamza Hoca ile Akhisar'da 1.5 yıl başarılı bir çalışma gerçekleştirdik. Ardından hocamız Milli Takım'a, oradan da Galatasaray'a gitti. Onunla yeniden çalışacağım için çok mutluyum. O beni çok iyi tanıyor. Onu mahcup etmeyeceğim. Bana olan güvenini boşa çıkarmayacağım" dedi.

OYNARSAM KAZANIRIM
Bilal Kısa alacağı ücretle ilgili polemiklere de şu yanıtı verdi "Garanti ücretimin çoğu maç başı olarak görünüyor. Ben oynadığım zaman kazanacağım. Önemli olan Galatasaray'da oynadığım sürede takıma faydalı olabilmek. Ben bunun için çabalayacağım." Cimbom'la 2+1 yıllık sözleşme imzalayan Bilal 2.4 milyon TL sabit transfer ücreti ve 11'de oynadığı her maç için 45 bin TL alacak.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN