Web Sürümüne Geç

  Fenerbahçe Ağustos'un şampiyonu olsun

  Fenerbahçe Ağustos'un şampiyonu olsun
  26 Haziran 2015, Cuma Güncelleme: 00:28

  Başkan Dursun Özbek, sarı-lacivertli ekibin transferlerini hatırlatıp, "Geç kalıyoruz" diyen yöneticilerini bu sözlerle susturdu

  Galatasaray'da yönetim içinde transfer sıkıntısı baş gösterdi. Bazı yöneticiler Fenerbahçe'nin yaptığı transferlerle ön plana çıkması yüzünden taraftarların tepkisi ile karşılaştıklarını bunun da kombine satışlarına yansıdığını başkan Dursun Özbek'e iletti. Daha önce yıldız sözü veren ve geçen hafta KAP'a bildirimler yapacaklarını söyleyen Özbek ise çalışma arkadaşlarını mantıklı davranmaya davet etti ve acele etmek gibi bir lüksleri olmadığını söyledi. Özbek, birkaç takviye ile Galatasaray'ın Avrupa'da başarılı olacağına inandığını ifade etti.

  MAYISLAR BİZİM OLACAK
  Önceki yönetimler gibi kendilerinin de parayı har vurup harman savurmayacağını anlatan Özbek'in son yönetim kurulu toplantısında, "İstersek Florya'ya yıldız yağar. Ama bunun kime ne faydası olur; kulübü borca sokmaktan başka!.. Yapmamız gereken akıllı davranmak. Bırakalım Fenerbahçe, Ağustos'un şampiyonu olsun. Biz nasıl olsa mayısın şampiyonu oluruz" sözleriyle arkadaşlarını yatıştırdı. Transfer görüşmeleri hakkında da bilgi veren Özbek, önemli görüşmeler yaptıklarını ve transfer piyasasında rakamların oturması için zamana ihtiyaçları olduğunu kaydetti.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN