Fenerbahçe Ağustos'un şampiyonu olsun

Fenerbahçe Ağustos'un şampiyonu olsun
Cuma 26.06.2015

Başkan Dursun Özbek, sarı-lacivertli ekibin transferlerini hatırlatıp, "Geç kalıyoruz" diyen yöneticilerini bu sözlerle susturdu

Galatasaray'da yönetim içinde transfer sıkıntısı baş gösterdi. Bazı yöneticiler Fenerbahçe'nin yaptığı transferlerle ön plana çıkması yüzünden taraftarların tepkisi ile karşılaştıklarını bunun da kombine satışlarına yansıdığını başkan Dursun Özbek'e iletti. Daha önce yıldız sözü veren ve geçen hafta KAP'a bildirimler yapacaklarını söyleyen Özbek ise çalışma arkadaşlarını mantıklı davranmaya davet etti ve acele etmek gibi bir lüksleri olmadığını söyledi. Özbek, birkaç takviye ile Galatasaray'ın Avrupa'da başarılı olacağına inandığını ifade etti.

MAYISLAR BİZİM OLACAK
Önceki yönetimler gibi kendilerinin de parayı har vurup harman savurmayacağını anlatan Özbek'in son yönetim kurulu toplantısında, "İstersek Florya'ya yıldız yağar. Ama bunun kime ne faydası olur; kulübü borca sokmaktan başka!.. Yapmamız gereken akıllı davranmak. Bırakalım Fenerbahçe, Ağustos'un şampiyonu olsun. Biz nasıl olsa mayısın şampiyonu oluruz" sözleriyle arkadaşlarını yatıştırdı. Transfer görüşmeleri hakkında da bilgi veren Özbek, önemli görüşmeler yaptıklarını ve transfer piyasasında rakamların oturması için zamana ihtiyaçları olduğunu kaydetti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN