Lazio Burak'tan vazgeçmiyor

Lazio Burak'tan vazgeçmiyor
Salı 30.06.2015

İl Tempo, Borini'yi pahalı bulan Lazio'nun gözünü Burak'a çevirdiğini yazdı. Roma ekibinin transferde bu kez ısrarlı olabileceği vurgulandı

Cimbom harıl harıl yeni golcü transfer etmeye çalışırken, İtalya'dan Burak Yılmaz'la ilgili flaş bir iddia geldi. Roma merkezli İl Tempo gazetesi, forvet arayışlarını sürdüren Lazio'nun, Liverpool'un Borini için istediği yüksek bonservis ücreti nedeniyle gözünü Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz'a çevirdiğini belirtti. Lazio'nun bu transferde ısrarlı olabileceği vurgulanırken, Galatasaray'ın da 30 yaşındaki oyuncunun transferine sıcak bakabileceği savunuldu. Haberde iki sezon önce kendi istediği rakam karşılanmadığı için Burak'ın, Lazio'ya transferini engelleyen menajer Ali Egesel'in bir kez daha sportif direktör Igli Tare ile görüştüğü ve bu kez işlerin çok daha farklı bir yolda ilerlediği de ileri sürüldü.

Forması tehlikede
Burak
Yılmaz'ın da, transferinin çok yakın olduğu konuşulan Klaas Jan Huntelaar'ın Galatasaray'a gelmesi halinde formasını kaybetme riski yaşadığı, bu yüzden Lazio'ya gitmeye sıcak baktığı kaydedildi.

Tek sorun ücreti!
Lazio
için Burak Yılmaz'ın 3 milyon euro'ya yakın yıllık ücretinin tek sıkıntı olduğu, görüşmelerin önümüzdeki günlerde daha da netlik kazanacağı bildirildi. Roma ekibinin, listesindeki diğer golcü adaylarının Juventus'lu Alessandro Matri ve Torino'lu Fabio Quagliarella olduğu da hatırlatıldı.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN