'Yıldız' diye tutturmayın!

'Yıldız' diye tutturmayın!
Salı 30.06.2015

"Herkes bir yıldız oyuncu transferi diye tutturuyor ama bizim yıldızlarımız bize yeter. Biz sağlam gideceğiz. Gerekli takviyeleri yapacağız ve Avrupa'da da başarılı olacağız"

Galatasaray'ın transferde ağır kaldığı eleştirileri sarı-kırmızılı ekibin başarılı teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'nu kızdırdı ve "Bizim yıldızlarımız bize yeter" dedi ve takımına olan güvenini dile getirdi. Önlerinde zaman olduğunu ve acele etmeye gerek olmadığını belirten sarı-kırmızılı çalıştırıcı, taraftarlara "Hiç merak etmeyin. Ne yaptığımızı biliyoruz. Emin adımlarla düşündüğümüz oyuncularla görüşmeler yapıyoruz. Onlar olmazsa bir başkaları var. Bizim alternatif oyuncularımız da mevcut. Hiç merak etmeyin Galatasaray, yine kendine yakışır bir şekilde sahada mücadelesini verecektir" mesajı verdi.

Ülke futboluna da zararlı
Yıldız
oyuncu transferiyle ilgili bir soru üzerine, "Bizim yıldızlarımız bize yeter" ifadesini kullanan Hamzaoğlu açıklamasının devamında ise, "Hep bir yıldız oyuncu transferi diye tutturuyor herkes! Ama biz sağlam gideceğiz. Kimse merak etmesin. Alacağımız yıldızlarımız da olacaktır. Avrupa'da da başarılı olacağız Allah'ın izniyle" dedi. Podolski transferi hakkında da konuşan Hamzaoğlu, "Siz yazıyorsunuz yazmaya devam edin. Hepsiyle görüşüyoruz ama 'bu isim' diyemem. Başka kulüpler devreye giriyor, fiyatlar artıyor. Fiyatların artması sadece bize değil ülke futboluna da zarardır. Kimseye ne eksik ve fazla vermeden adil bir şekilde devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN