Gücümüzü görecekler

Gücümüzü görecekler
Cuma 04.09.2015

Hamza Hamzaoğlu’ndan iddialı açıklamalar: Tribünlerin desteğini arkamıza aldığımız anda, herkes takımın gücünü görecek. Birbirimizin elinden tutup kenetlenme zamanı

G.Saray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, takımda yaşananlar ve beklentileri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte Hamzaoğlu'nun sözleri: "Geçen sezon 3 kupa aldık. Ama transfer başlayınca başarılar unutuldu. Başkana teşekkür ederim. İstediğimi aldı, istemediğimi gönderdi. İlk hedef takımdaki kalabalığı azaltmaktı. G.Saray camiası bize karşıymış gibi gösterildi. Ama alınan başarıları bilen, değerini kavrayanlar da çok. Büyük bölüm ise her şeyin farkında. Tribündeki taraftarın da desteğini aldığımız an, herkes bu takımın gücünü görecek."

ŞAMPİYONLUĞU YAKALAMAK!

"Birbirimizin elinden tutup kenetlenme zamanı. Aynı yolda yürümeyi başardığımız zaman neler yaptığımızı, bu takım daha önce de gösterdi. Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olacağımız günler yakın. Amacımız Devler Ligi'nde en üst noktaya ulaşmak ve Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu'nu yakalamak. Kağıt üzerinde bile kolay değil ama inanırsak bunu da başarırız."

GELECEK İÇİN BİZE KATILDI
"Grosskreuts'u 2 aydır izliyoruz. Kevin'ı getirmemiz lazımdı. Bir sorun oluştu ama ocak ayında yanımızda olacak. Kevin'ı farklı alternatiflerde düşündük. İleriye yönelik isim olduğu için transfer ettik. Denayer ise genç ama kariyerli biri. Kiralık ama belki gelecekte kadromuza katarız. Onu, farklı mevkilerde kullanabiliriz."

OYUNCU ÜZÜLECEK! ÜZÜLSÜN DE
"Burak, son noktadaki en önemli ve yetenekli oyuncumuz. Polemik yaratıldı ama sorun yok. Ben onun daha iyi olması için çaba harcıyorum. Konuştuk, o da farkında. Her şeyi denemeye çalışıyoruz. Amacım, Burak'ın daha faydalı olabilmesi. Bunun için alternatif çözümler ürettik. Oyuncu kırılacak, üzülecek. Üzülsünler de. Hiçbir oyuncumun yetinmesini istemem. Hep daha fazlasını istemeliler."

ZORU BAŞARAN TAKIMIZ
"Dört yıldızımız var. Geçen sezonu da 3 kupayla kapattık. Bunun üzerine eklemeye de devam edeceğiz. İşimiz hiç de kolay değil ama G.Saray her zaman zoru başarmış bir takımdır."

PODOLSKİ TARTIŞILMAZ

"Lukas Podolski'nin kariyerini konuşmaya gerek yok. Şut, hava hakimiyeti ve oyunu oynama özelliği var. Bizim için gelecek adına umut verici. Yasin'den de çok şey bekliyorum. Bizim için önemli biri. Sıkıştığımızda kilitleri açabilecek olan bir isim."

KARLI BİR ALIŞVERİŞTİ
"Melo ile anlaştık, 'Kalmaya karar verdim' dedi, kadroya aldık. Son gün geldi, "Gitmek istiyorum" dedi. Aynı Alex gibi. Gitmek isteyeni tutmayız. Yerlerini doldurmak istiyoruz. Kârlı bir alışveriş yaptığımızı düşünüyorum."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN