Sneijder'den barbekü partisi

Sneijder'den barbekü partisi
Cuma 11.09.2015 17:10

Galatasaray'da Mersinidmanyurdu maçı öncesinde Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder takım arkadaşlarına moral yemeği verdi.

Sneijder takım kaptanı Selçuk İnan ile görüşerek arkadaşlarına yemek vermek istediğini söyledi. Kaptan Selçuk, Sneijder'in bu teklifini memnuniyetle takım arkadaşlarına iletti. Mersin İdmanyurdu maçı öncesinde Metin Oktay Tesisleri'nde teknik heyet ve tüm futbolcuların katıldığı barbekü partisi düzenlendi. Sarı kırmızılı futbolcular keyif içinde yemek yerken Mersinidmanyurdu maçı için de motive oldu.

Sneijder takım arkadaşlarına yemek vererek sözleşmesi yenilenmediği için küskün söylentilerine de son verirken, yönetimin Sneijder'in sözleşmesini uzatmak için son hazırlıklarını yaptığı bildirildi.

METİN OKTAY, ARENA'DA ANILACAK

Galatasaray'da Mersinidmanyurdu maçı öncesinde efsane golcüsü Metin Oktay'ı anmak için etkinlikler düzenlendi. Skordbortda Metin Oktay ile ilgili görsel şov yapılırken maç öncesi tüm futbolcular ve taraftarlar ellerine kalplerine götürerek Sarı - Kırmızılı kulübün efsane golcüsünü anacak.
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN