Saçmalık 'İnan'mayın

Saçmalık 'İnan'mayın
Salı 15.09.2015

Galatasaray, kaptan Selçuk İnan ile Podolski'nin kavga ettiği iddiasını sert bir dille yalanladı, yasal işlem başlatacağını açıkladı

Galatasaray, Selçuk İnan ile Lukas Podolski arasında kavga yaşandığı haberlerinin doğru olmadığını açıkladı. Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada, "Telegol programında, yine akıllara durgunluk veren, aslı astarı olmayan iddiaların dillendirildiğini üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz" denilirken, yıllardır süren bu saçma iddialara hâlâ itibar edilmesinden üzüntü duyulduğu dile getirildi.

TFF VE KURULLARI GÖREVE
Açıklamada, "Sporu yöneten tüm kurum ve kişileri, Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun çerçevesinde, kitleleri kışkırtacak türden yayın yapan spor programlarına karşı çok acil göreve davet ediyoruz" ifadelerine yer verilirken, kaptan Selçuk İnan için 'mafyatik' ifadesini kullanan programın sunucusu hakkında yasal işlemlerin başlatılacağı da kaydedildi.

'ŞEHİT' MESAJI İÇİN TARTIŞTILAR İDDİASI

Selçuk ile Podolski arasında yaşandığı öne sürülen kavganın, Alman yıldızın geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından şehitler için yazdığı mesajı daha sonra kaldırması nedeniyle çıktığı iddia ediliyor. Selçuk'un, Podolski'ye mesajını değiştirmesi nedeniyle kızıp, tepki gösterdiği, ikilinin bu yüzden tartıştığı ileri sürüldü.
Etiketler TFF, Spor, Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN