Web Sürümüne Geç

  Sonuna kadar savaşacağım

  Sonuna kadar savaşacağım
  Pazar 20.09.2015

  Hamza Hamzaoğlu: Bugün şansa kazandık. Ben kötü bir hocayım. 3 kupayı da bu maçı da takım kazandı. Herkes gitmemden mutlu olacak ama bir yere gitmiyorum

  Son dönemde yoğun eleştiriler nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'ın hocası Hamza Hamzaoğlu, Trabzonspor maçı sonrası ilginç açıklamalara imza attı. Karadeniz ekibi karşısında şansa kazandıklarını ifade eden deneyimli çalıştırıcı, "Daha iyi oynadığımız maçları kaybettik. Benim yüzümden kaybettik. Bugün şansa kazandık. Çünkü ben kötü hocayım. Zaten üç kupayı da takım aldı, bugün (dün) Trabzonspor'u da mağlup etti. Kötü oynayalım da kazanalım" diye konuştu.

  BAŞKANA GEÇMİŞ OLSUN

  Görevinden ayrılmayı kesinlikle düşünmediğini ifade eden Hamza Hamzaoğlu sözlerine şöyle devam etti: Herkes gitmemden çok mutlu olacak, bunun farkındayım. Ama ben hiç bir yere gitmiyorum. Mücadeleden kaçmam, sonuna kadar savaşırım. İnşallah şans ve sonuçlar da yanımızda olur. Oyuncularımı birlikte hareket etmeleri ve arkadaşlıklarını korudukları için tebrik ediyorum. Başkanıma geçmiş olsun diliyorum onun da üzerine çok gidiliyor. Üzülüyorum ama konuşanlar adına üzülüyorum kendi adıma değil. Yolumuza devam ediyoruz.

  Savaş ÇORLU
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN