Forvete iki aday daha

Forvete iki aday daha
Cuma 25.09.2015

Başkan Özbek'in "Devre arasında transfer yapabiliriz" şeklindeki açıklamasının ardından çalışmalar hızlandırıldı. Sarı-kırmızılı yönetimin, Bordeaux forması giyen Thelin ve Bilbao'da oynayan Williams'ı da gündemine aldığı bildirildi

Transfer döneminde birçok golcüyle anılmasına karşın UEFA'nın Fair-Play kuralları çerçevesindeki uyarısı nedeniyle mevcut kadro ile yoluna devam etme kararı alan Galatasaray, Burak Yılmaz'ın sakatlığı üzerine karar değiştirdi. Burak'ın durumunun belirsiz olması, Umut Bulut'un formsuzluğu nedeniyle arayışlara başlayan sarı-kırmızılı ekibin, Arsenal'li Joel Campbell'in yanı sıra Bordeaux forması giyen İsveçli golcü İsaac Thelin'i de gözüne kestirdiği öğrenildi.

SCOUT EKİBİ TAKİBE ALDI
Fakat yapılan ilk görüşmelerde Fransız ekibi 23 yaşındaki golcüyü kiralamaya yanaşmadı. 23 yaşındaki Thelin için şartları bir kez daha zorlayacak olan Galatasaray'da scout ekibinin izlemeye aldığı diğer bir isimse İnaki Williams... Athletic Bilbao alt yapısından yetişen ve bu sezon A takıma yükseltilen Gana asıllı İspanyol oyuncu için Galatasaray'ın kiralama opsiyonu hakkında bilgi topladığı bildirildi. Geleceğe yatırım yapmak isteyen sarı-kırmızılı ekibin iki oyuncudan birini satın alma opsiyonu ile kiralamak istediği kaydedildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN