Hamzaoğlu geldi 'kaderim' değişti

Hamzaoğlu geldi 'kaderim' değişti
Cuma 25.09.2015

Yasin, kendisini tanıyan Hamza Hamzaoğlu'nun göreve gelmesinin, G.Saray'daki kaderini değiştirdiğini söyledi

Cimbom'un geçen sezon elde ettiği şampiyonlukta 5 gol, 6 asistle önemli rol oynayan Yasin Öztekin, G.Saray Dergisi'ne samimi açıklamalar yaptı. Başarılı oyuncu, sarıırmızılı ekipteki kaderinin, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun göreve gelmesiyle değiştiğini belirterek, "Prandelli döneminde fazla şans bulamıyordum. Hamza hoca geldikten sonra sol açıkta oynadığımı, beni tanıdığını, neler yapabileceğimi çok iyi bildiğini söyledi. 'Antrenmanlarda yüzde 100'ünü ver, gerisi kendiliğinden gelecek' dedi. Benim için güven çok önemli" diyerek şöyle devam etti: "O güveni aldıktan sonra, kupada 4-2 kazandığımız Eskişehirspor maçının son yarım saatinde oyuna girdim ve o 30 dakika benim için bir milat oldu. G.Saray'da ilk kez istediğim gibi oynamaya başladım."

Wes, koşu&pas yollarını öğretti
Yasin, Sneijder'in de kendisine çok yardımcı olduğunu vurgulayarak, "Wesley dünyanın en iyi 10 numaralarından. Uyumumuz harikaydı. Koşu ve pas yollarını bana anlattı. O'nun pasları, G.Saray'da yaşamımı değiştirdi" dedi.

Hiçbir zaman pes etmem!
Pes etmemeyi Dortmund takımında öğrendiğini belirten Yasin; ters çalımlarını ve kaleye hızlı gitmeyi ise çok çalışarak geliştirdiğini vurgulayıp, "La Liga'yı beğeniyorum. İngiltere'de ağır savunmacıları çalımlarımla pazara gönderebilirim" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN