Web Sürümüne Geç

Hamzaoğlu: Önümüz açık

Hamzaoğlu: Önümüz açık
Cumartesi 26.09.2015 21:34

Hamza Hamzaoğlu karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa yaptığı değerlendirmede umut dolu mesajlar verdi.

Hamza Hamzaoğlu şu ifadeleri kullandı...

"İYİ OYNAMAMIZA RAĞMEN KAZANAMIYORDUK"
Zor maçtı çünkü ligin başından beri iyi oynamaza rağmen kazanamamıyorduk. Trabzon'da zor maçı kazanmıştık. Kendi sahamızda kazanıp kendi taraftarımızın güveninin alarak seriye başlamak için önemliydi. Zaman szaman pozisyonlar verdik. Antep'te de iyi oyuncular var, iyi pozisyonlar yakaladılar. Bizim çok pozisyonlarımız var. 2-1'de olsa kazanmasını bildik. Şimdi Astana maçı var. Şimdi oraya hazırlanıp inşallah galip geliriz.

DENAYER ŞAMPİYONLAR LİGİ OYUNCUSU
Denayer'in asistinin sorulması üzerine Hamzaoğlu, "Denayer defansif bir oyuncu. Şampiyonlar Ligi'ne hazırlanmak için Denayer'i orada kullandık. Sabri bizim hücumcu sağ bekimiz. ŞL'de daha defansif oynamamız için Denayer'i oraya monte ettik. O da bugün iyi ooynadı. Ortası çok iyiydi. Umut adına sevindim. Onun kendini bulması gerekiyordu. Artık önümüz açık.

HAKAN'IN ASİSTİ ÇOK GÜZELDİ
Hakan Balta'nın 10 numaralı kıskandıracak asisti hakkında da konuşan deneyimli çalıştırıcı, "Hakan çok profesyonel, her zaman sahada var olan biri. Oyun bilgisi çok yüksek. Nerede duracağını, ne yapacağını biliyor. Gereksiz hiç bir koşu yapmıyor. Attığı gol pası çok iyiydi. Bütün oyuncularımdan memnunum. İnşallah performanslarını arttırmaya devam ederler."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN