Web Sürümüne Geç

Melo yoksa ben varım

Melo yoksa ben varım
Cuma 26.09.2015

O bölgede artık kendisinin oynadığını belirten İspanyol oyuncu, "Zamanla savunma açısından Melo'nun agresif performansını göstereceğimi düşünüyorum. Hoca da bana güven aşılıyor" dedi

Cimbom'un Real Madrid'den transfer ettiği Jose Rodriguez, Galatasaray Dergisi'ne verdiği röportajda, Felipe Melo'nun yerini doldurabileceğini söyledi. Genç oyuncu, Brezilyalı yıldızın ayrılmasının ardından orta sahada defansif zaafiyet yaşanabileceğine yönelik görüşlerle ilgili olarak, "Daha önce bu görevi Melo üstleniyordu, şimdi ise ben varım. Zamanla savunma açısından aynı agresif performansı gösterebileceğimi düşünüyorum" yorumunu yaptı. Takım arkadaşlarının kendisine hep yardımcı olduğunu da belirten Rodriguez, "Hepsine özellikle de Hamza Hamzaoğlu'na çok teşekkür ediyorum.

KUPALAR İÇİN GELDİM
Geldiğim ilk günden bu yana bana hep güven aşılıyor. Beni ilk 11'e almaktan çekinmedi. Takımda yer bulmak beni mutlu ediyor" ifadelerini kullandı. Galatasaray'daki hedeflerini de anlatan Rodriguz, şöyle konuştu: "En önemli amacım, Galatasaray formasıyla başarılar yakalamak. Futbolun meyvesi şampiyonluk ve kupadır. Buraya kupalar almaya, şampiyonluklar yaşamaya geldim. Henüz 20 yaşındayım ve kişisel olarak da kendimi burada geliştirmek istiyorum."

EKSİĞİNİZ YOK
Rodriguez, Süper Lig'in Avrupa'nın büyük liglerden çok fazla farkı olmadığını da aktararak, "Antrenmanlar hep sert geçiyor. Türkiye'deki futbol kalitesi de bence büyük bir potansiyele sahip" şeklinde konuştu.

İSPANYA'YA DÖNMEYELİM!
Rodriguez, eşi Tamara'nın da Türkiye'de çok mutlu olduğunu belirterek, "Tanrı'ya şükürler olsun ki, ikimiz de burada kendimizi çok iyi hissediyoruz. Hatta eşim 'İspanya'dan çağırırlarsa kesinlikle gitmeyelim' diyor bana. Arena'daki ilk maçta taraftarları görmek, ambiyansı, o atmosferi yaşamak inanılmazdı. Real Madrid'de de inanılmaz bir atmosfer var ama G.Saray taraftarı bambaşka" dedi

EN İYİ TEKLİFİ G.SARAY YAPTI
Galatasaray 'a transfer sürecini de anlatan Rodriguez, "Deportivo'da iyi bir sezon geçirdim. Sezon sonunda birçok takımdan teklif geldi. Galatasaray'ınki en cazip olanıydı. Real Madrid'in kontratıma geri alma opsiyonu koyması, benden halen beklentisi olduğunun göstergesi. Ancak ben Galatasaray'a geldiğim için mutluyum" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN