Web Sürümüne Geç

  G.Saray'da 'yeni' çağ

  G.Saray'da 'yeni' çağ
  Cumartesi 27.09.2015

  1- Denayer ve Podolski müthiş anlaştı. 2- Carole sol kanadı çok iyi savundu. 3- Bilal-Jose ikilisi hücumu iyi şekillendirdi. 4- Kulübeden gelen Jem ve Sinan beğenildi

  Dört yıldızlı, üç kupalı Galatasaray'da değişim rüzgarları meyvelerini vermeye başladı. Takımın eskileri Selçuk ve Burak'ın yokluğunda kurgusu tamamen değişen Cimbom'da ilk 11'de tam 5 yeni transfer vardı. Geldiği günden beri eleştirilen Podolski en iyi maçını oynarken sağ kanatta Jason
  Denayer ile çok iyi anlaştı.İlk golde Denayer'in ortasına nefis kafa vuran dünyaca ünlü Alman yıldız ağları havalandırdı.

  Pas tercihleri kötü

  Telles'in İnter'e kiralanmasının ardından sol beke yerleşen Lionel Carole savunmada hiç aksamadı. Yüksek hızıyla geçit vermeyen Fransız futbolcu işin hücum bölümünde ise takım arkadaşlarına uyum sağlayamadı. Sneijder ve Yasin'e yakın oynayan Carole birçok top kaybı yaptı.Olumlu yanı meşin yuvarlağı kovalayıp geri almasıydı.

  KADİFE AYAK BİLAL

  Selçuk'un cezasında Bilal Kısa, Trabzon deplasmanından sonra dün de orta sahada Jose Rodriguez ile birlikte oynadı. İkili hücumda iyiydi, G.Antep'in hızlı çıkışlarında ise rakibi durdurmada eksiklerdi. Bilal'ın uzun pasları alkış aldı. Kulübeden gelen Jem Paul Karacan dinamizmi, genç Sinan Gümüş de yeteneğiyle alkış topladı.
  Etiketler Galatasaray
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN