Web Sürümüne Geç

Mutlaka gruptan çıkacağız

Mutlaka gruptan çıkacağız
Salı 29.09.2015

Gaziantep maçının yıldızı Umut Bulut, Devler Ligi için iddialı konuştu: “Atletico Madrid son dönemlerdeki en tecrübeli takımlardan bir tanesi ama Benfica ve Astana ile rahat yarışabiliriz”

Gaziantep maçında attığı golle galibiyeti Galatasaray'a getiren Umut Bulut, artık Astana maçını düşündüklerini ve Kazakistan'dan da 3 puanla dönmek istediklerini söyledi. Şampiyonlar Ligi'ne iyi başlamadıklarını belirten tecrübeli futbolcu, "İnşallah Astana maçında galip gelip Şampiyonlar Ligi'nde ilk galibiyetimizi alacağız. Zor bir maç olacak, kolay değil. Astana ciddiye aldığımız bir rakip. Gruplara kadar gelmiş çok önemli bir rakip olduğunu düşünüyoruz. Biz kendi kalitemizi mücadelemizi sahaya yansıttığımız zaman ben inanıyorum ki evimize galibiyetle döneceğiz" diye konuştu.

Taraftarlara armağan
Umut, iki haftadır galip gelmelerinin ve kendisinin gol atmasının iyi bir özgüven olduğunu dile getirerek, "Bunun verdiği özgüveni sahaya yansıttığımız zaman daha farklı bir Galatasaray izlettireceğiz. İnşallah ilk galibiyetimizi Astana'da alacağız. İçeride ve dışarıda taraftarın desteğine ihtiyacımız var. İnşallah güzel bir galibiyet alıp taraftarımıza ilk galibiyetimizi armağan etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı. Gruptaki şanslarını yüksek gördüğünü söyleyen golcü oyuncu şöyle devam etti: "Gruptan çıkacağımıza inanıyorum. Atletico Madrid biliyorsunuz ki son dönemlerdeki en tecrübeli takımlardan bir tanesi ama Benfica ve Astana ile çok rahat yarışabiliriz. 5 maçımızdan iyi sonuçlar alıp mutlaka gruptan çıkacağız."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN