Grupta her şey değişebilir

Grupta her şey değişebilir
Çarşamba 30.09.2015

Galatasaray Teknik Direktörü Hamzaoğlu, Atletico Madrid'in grupta birinci ilan edilmesine sert bir dille tepki gösterdi: Grupta Astana da her şeyi başarabilir. Henüz yarışın başındayız. Daha önümüzde her takımın oynayacağı 5 maç var

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Atletico Madrid'in grup birincisi ilan edilmesine ve Benfica ile Galatasaray'ın ikincilik için çekişeceği şeklindeki yorumlara katılmadığını söyledi. Kazakistan temsilcisi Astana'nın sahasında etkili bir takım olduğunu ifade eden deneyimli çalıştırıcı, "İlk maçları iki takımın da kaybettiğini düşünürsek aramızda oynayacağımız karşılaşma iki takım için de çok önemli. Bu maçın kendine has bir durumu olacak. Bizim kazanacak gücümüz var. Galatasaray her zaman bunu başarmıştır. İnşallah yine bunu yapacağız" dedi. Teknik direktör Hamzaoğlu oyun anlayışlarıyla ilgili, "Astana takımının 6 oyuncusu Kazakistan Milli Takımı'nda oynuyor. Kolay bir maç olmayacağını biliyoruz. Kazanmamız için ne gerekiyorsa öyle oynayacağız. Birinci hedefimiz oyunun kontrolünü elimizde tutmak" ifadesini kullandı.

İŞİMİZLE CEVAP VERECEĞİZ
C Grubu'nda Atletico Madrid'in favori gösterilmesine de tepki gösteren Hamza Hamzaoğlu şunları söyledi: "Yorumcular, Benfica ile bizi ikincilik için bu yarış içinde görüyor, herkes Atletico Madrid'i birinci ilan etti gibi. Bence grupta her şey değişebilir. Astana da her şeyi başarabilir, herkes başarabilir şu anda. Henüz yarışın başındayız. Daha herkesin oynayacağı 5 maç var." Sarı-kırmızılı çalıştırıcı, kendisine yönelik eleştirilerin hatırlatılması üzerine ise, "Kulübümüz için doğru işler yaptığımızı düşünüyoruz. Sorun değil, biz işimizle ön plana çıkan insanlarız. Bundan sonra da bizi eleştirenlere işimizle en doğru cevabı vermek istiyoruz" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN