Web Sürümüne Geç

  Kolay olmayacağını biliyorduk

  Kolay olmayacağını biliyorduk
  01 Ekim 2015, Perşembe

  Hamza Hamzaoğlu: Buradan 3 puanla ayrılmayı düşünüyorduk ama kolay bir maç olmayacağını da biliyorduk. Nitekim öyle de oldu. Astana takımını kutluyorum. Çok dirençli bir ekip

  Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, skor üstünlüğünü koruyamayarak 2 puan kaybeden tarafın kendileri olduğunu söyledi. Hamzaoğlu, Astana'nın da iyi oynadığını belirterek şöyle konuştu: "İki takım da kazanabilirdi. Pozisyonlar vardı ama 2 puanı kaybeden bizdik. Önde olan ama skoru koruyamayan bizdik. Astana da iyi oynadı ve iyi pozisyonlar yakaladı. Buradan 3 puanla ayrılmayı düşünüyorduk ama kolay bir maç olmayacağını da biliyorduk. Nitekim öyle de oldu. Astana takımını kutluyorum. Çok dirençli bir ekip. Maçın sonuna kadar da bu güçlerini koruyorlar."

  PODOLSKİ İYİ BİR ÇOCUK
  Sosyal medyada Kazakistan ile ilgili paylaşım yaptığı için Astana maçında protesto edilen Podolski'nin yanlış anlaşıldığını bildiren Hamzaoğlu, "Yaptığı paylaşımı bilmiyorum ama duydum. Lukas'ın bilinçli bir şey yaptığını düşünmüyorum. İyi niyetle yaptığı şey burada farklı algılandı. Onu yanlış anlamayın, Podolski iyi bir çocuk" dedi. Burak'ın da kendileri için önemli bir kayıp olduğunu belirten Hamzaoğlu, "Onun yokluğunda Umut beklediğimiz performansı göstermek için elinden geleni yapıyor" ifadesini kullandı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN