Web Sürümüne Geç

Podolski'den isyan

Podolski'den isyan
Perşembe 01.10.2015

Panzer, beline sarılan Hamzaoğlu'nun yüzüne bakmadı Tepkisini yerdeki su şişelerini tekmeleyerek gösterdi

Astana'da galibiyeti son dakikada kaçırarak şok yaşayan Galatasaray'da, Lukas Podolski krizi devam etti. Alman oyuncu, ilk 11'de başladığı karşılaşmada yine etkili olamazken, oyundan alınınca çılgına döndü. 68. dakikada ilk oyuncu değişikliğinde tabelada yine kendi numarasını gören Panzer, yüzü asık bir şekilde kenara gelirken, beline sarılarak kendisine jest yapan Hamza Hamzaoğlu'nun yüzüne bakmadı. Ardından yerde duran su şişelerine tekme atarak tepkisini gösterdi.

8 MAÇIN 6'SINDA ÇIKARDI
Hamzaoğlu, Podolski'yi oynattığı 8 resmi maçın 6'sında oyundan çıkardı. Bu arada Astana taraftarları da kuralar çekildiğinde Kazakistan'ı 'ti'ye alan Borat filminin afişini paylaşan Lukas Podolski'ye tepki gösterdi. Kazak futbolseverler, ısınmaya çıktığı anda ve mücadelede top ayağına geldiği zamanlarda Alman oyuncuyu ıslıkladı. Astana'lı oyuncular da, Lukas Podolski'ye karşı oldukça sert müdahalelerde bulundu.

Poldi: Gülümseyecek değilim
Podolski taraftarın tepkisine şaşırdığını belirterek, "25 yıldır top oynuyorum bu tip problemlerim olmadı" dedi. Poldi, saha kenarındaki tepkisi için ise şöyle konuştu: "Saha içinde mutlu olursunuz, oyundan çıkınca mutsuz olursunuz bu çok normal evet tabelada benim numaram kalkıyor. Bunun nedenini bana değil hocaya sorun, hatta gerekirse başkana sorun ama bu soruyu bana sormayın artık, dediğim gibi bu soruya ben cevap veremem. Maça sağda başladım sola geçtim, daha sonra ortada oynadım. Bu tip pozisyon değişiklikleri yüzünden oyunuma tam konsantre olamıyorum. Şu an iyi oynadığımı söyleyemem. Kimseye özel bir tepki vermedim. Her futbolcu oynamak ister. Ben de oyundan çıkarken gülümseyen suratla çıkacak değilim."

Etiketler Galatasaray, Podols
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN