Web Sürümüne Geç

"Kötü bir durumda gerekeni yaparız"

"Kötü bir durumda gerekeni yaparız"
Cuma 02.10.2015 18:22

Galatasaray'da teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu kulüpteki son durum hakkında basın toplantısı düzenledi.Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu GS TV'de açıklamalarda bulundu. İlk olarak konuşan teknik adam Hamzaoğlu, basında yer alan istifa edeceği yönündeki haberlerle ilgili olarak şunları söyledi;

"Anlam veremiyoruz. Bunlara hem üzülüyorum hem de seviniyorum. Üzüldüğüm nokta bizi gereksiz polemiklere çekmeleri. Sevindiğim konu ise bizim gücümüzü bilmeleri. Bu nedenle de bu tür söylentiler çıkartıyorlar."

"KÖTÜ BİR DURUM OLURSA GEREKENİ YAPARIZ"
Kulübün geçiş sürecinde olduğunu söyleyen deneyimli çalıştırıcı, "Beklentilerin farkındayız. Beklentilere cevap verebilmek için bu yolu izlemeliyiz. Camiamız bu yolda bizi yalnız bırakmasın. Oyunculara destek olsunlar. Eğer bir yere geleceksek, ancak ve ancak beraber gelebiliriz. Kimsenin endişesi olmasın. Burada herkes Galatasaray'ın menfaati için mücadele ediyor, ter döküyor. Allah göstermesin Galatasaray'a zarar gelecek durumda, bir Galatasaraylı'nın yapması gerekeni yaparız. Merek etmesinler. Mücadeleden kaçmamak ruhumuzda da yapımızda da var. Sonuna kadar bu mücadeleye devam edeceğiz" değerlendirmesinde bulundu.

"TARAFTARDAN TEK İSTEĞİM VAR"
Hamza Hamzaoğlu daha sonra sarı-kırmızılı taraftarlara seslendi. "Yolumuza emin adımlarla gideceğiz ve sezon sonunda ipi göğüsleyen taraf bizler olacağız" diyen Hamzaoğlu, "Camiamız rahat olsun. Biz ne yaptığımızı biliyoruz .Bir geçiş sürecindeyiz. Taraftardan tek isteğim var. Bizi yalnız bırakmasınlar. Bu süreçte yanımızda olsunlar. Bir şeyleri başarmamız için beraber olmamız lazım." dedi.

NASUHİ SEZGİN: "BİZİ KISKANIYORLAR"
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin ise, Hamza Hamzaoğlu ile ilgili bir sıkıntılarının olmadığını ve hocalarının arkasında olduklarını söyledi. Sezgin, "Bir sıkıntımız yok. Her şey iyi gidiyor. Hocamızın da dediği gibi bizi kıskanıyorlar. Yönetim olarak hocamızın arkasında olduğumuzu herkes biliyor" ifadelerini kullandı.


Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN