Web Sürümüne Geç

Önümüzü kesmeye çalışıyorlar

Önümüzü kesmeye çalışıyorlar
Cuma 03.10.2015

Hamzaoğlu, rapor olayının gereksiz büyütüldüğünü belirterek, "Demek ki gücümüzün farkındalar. Bunları aşacağız ve inşallah sezon sonunda yine ipi biz göğüsleyeceğiz" dedi


Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, yönetimle yaşanan rapor krizinin gereksiz yere büyütüldüğünü söyledi. Başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin ile birlikte dün akşam Galatasaray TV'ye açıklama yapan sarı-kırmızılı çalıştırıcı şöyle konuştu:

Haftaya vereceğim
"Sezon başında aldığımız bir karar vardı, her maç sonrası ya da 15 günde bir yönetime rapor sunacaktık. Yönetim kurulumuz da dün böyle bir rapor istedi. Ben de Başakşehir maçı olduğu için bugün değil önümüzdeki hafta bu raporu verebileceğimi yönetime söyledim."

Bunları bekliyorduk
İstifa edeceğiz söylentilerini de yalanlayan Hamzaoğlu; "Hem üzülüyorum, hem seviniyorum. Üzülüyorum gereksiz polemikler oluyor. Seviniyorum önümüzü kesmek için bunları yapıyorlar, demek ki gücümüzün farkındalar. Biz bunları bekliyorduk. Yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz ve sezon sonunda inşallah ipi yine biz göğüsleyeceğiz" diye konuştu.

Değişim yaşıyoruz
Bir değişim sürecinde olduklarını da vurgulayan Hamzaoğlu, "Biz ne yaptığımızın farkındayız. Beklentilerin ve isteklerin de farkındayız. Yarın bunlara cevap verebilmek adına bu yolu izlemek zorundayız. Taraftarımızdan tek isteğimiz bizi yalnız bırakmasınlar. Özellikle oyuncularımız onların desteğine çok ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.

Gerekirse bırakırım
Hamzaoğlu, Galatasaray'ın başarısı için mücadele ettiklerini de kaydederek, "Galatasaray'a zarar verecek bir ortam oluşursa biz zaten gerekeni yaparız, kimsenin bundan şüphesi olmasın ama biz mücadeleden kaçmayacağız" dedi.

Sezgin: Hocamızın arkasındayız
Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, Hamza Hamzaoğlu'nun arkasında olduklarını söyledi. Sezgin, "Hocamızın dediği gibi bu rutin bir durumdur. Önümüzde bir maç var. Hoca da haklı olarak bizden rapor vermek için bir süre istedi. Basaksehir maçından sonra raporunu verecek. Galiba hocanın dediği bizi biraz kıskanıyorlar. Biz hocamızın arkasında olduğumuzu hep söylüyoruz. İnşallah arzuladığımız hedeflere ulaşacağız" dedi.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN