Web Sürümüne Geç

Benim de canım yanardı

Benim de canım yanardı
Cumartesi 04.10.2015

Hamza Hamzaoğlu, ilk golde topun Podolski'nin eline çarptığını söyledi: "Böyle bir gol de olsa bugün galibiyete ihtiyacımız vardı. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Bizi ısrarla çizgi dışına çekmeye çalışıyorlar ama çıkmayacağız"

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, kontrollü oynayıp kazandıklarını söyledi. Sarı- kırmızılı çalıştırıcı, "Karşımızda iyi ve çok süratli hücuma çıkan bir takım vardı. Bu yüzden kontrollü oynadık. Astana maçından sonra çok dinlenme şansımız da olmadı. İlk yarıda istediğimiz gibi de gitti. İkinci yarıda Muslera'nın çıkardığı bir pozisyon var. Mehmet Batdal'ın pozisyonu gol olsa belki maç değişebilirdi.

UMUT'LA DEĞİŞTİRDİK
Ondan sonra Umut'u alıp Lukas'ı soldan içeri sokmayı düşündük. Wesley'in oyuna daha çok yön vermesini sağladık. Oyuncularımı tebrik ediyorum" dedi. İlk golde topun Podolski'nin eline çarptığını da belirten Hamzaoğlu, "Ben de gördüm. Bize de olsa benim de canım yanar. Hakemlerin takdiri. Abdullah hocaya da hak veriyorum. Böyle bir gol de olsa bugün galibiyete ihtiyacımız vardı. Şükürler olsun" diye konuştu.

SNEIJDER'E SEVİNDİM

Eleştirilerle ilgili, "Biz geçen sene şampiyon olduğumuzdan bu yana zaten bunların olacağını biliyorduk. Çizgimizi bozmadan yürümeye çalışıyoruz. Israrla bizi çizgi dışına çekmeye çalışıyorlar. Ancak biz bu duruşumuzu koruyacağız. Bugün bizi son ana kadar destekleyen taraftarımıza da teşekkür ediyorum" diyen Hamzaoğlu, Sneijder'le sözleşme uzatılmasına sevindiğini de kaydetti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN