Web Sürümüne Geç

Şişelerden ağlara!..

Şişelerden ağlara!..
Cumartesi 04.10.2015

Astana maçında kenara geldiğinde şişeleri tekmeleyen Alman oyuncu, bu kez sahada konuştu. Forvet oynadığı ilk maçta gole ulaşan Podolski, Umut'un golünü de hazırlayan isimdi

Astana beraberliğinin ardından karışan Galatasaray, Başakşehir'i 2-0 mağlup ederek yara sardı. Sarı-kırmızılı ekip, dün galibiyete ulaşarak moral bulurken sahnede yine Astana maçının olay ismi Lukas Podolski vardı. Alman oyuncu, attığı ve attırdığı golle sonucu belirledi. Maçın 21. dakikasında net bir pozisyondan yararlanamaya başarılı futbolcu, 24'te topu ağlara gönderdi ama bu kez de ofsayttaydı. Cimbom aradığı gole 77. dakikada ulaşabildi. Carole'un soldan adrese teslim pasını önce düzelten Poldi, ardından da net bir vuruşla topu kale içine bıraktı.

İSTİFA ÇAĞRILARINDAN LİDERLİĞE
Astana maçında oyundan alındığında yerdeki şişelere tekme atan Alman futbolcu, bu kez hünerini sahada konuşturdu. İleri uçta görev yaptığı ilk maçta golle tanışan Podolski, 84. dakikada Umut'un kaydettiği golde de pay sahibiydi. Asisti yapan Sneijder'i topla buluşturarak farkın açılmasını sağladı. Sahadan 2-0 galibiyetle ayrılan Galatasaray, istifa çağrılarının altında liderliğe yükselerek ilginç bir çıkışa imza attı.

Savaş ÇORLU

Etiketler Galatasaray, Podolski
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN