Web Sürümüne Geç

Ya Gervinho ya Campbell

Ya Gervinho ya Campbell
Salı 06.10.2015

Transfer döneminde geç kaldığı için eleştirilen G.Saray ara transferde elini çabuk tutma kararı aldı. Golcü takviyesi yapmaya kararlı olan sarıkırmızılı takımın listesinde Arsenal'li Campbell ve Roma'lı Gervinho yer alıyor

Burak'ın sıkça sakatlanması ve bu sezon ki performansının yetersiz kalmasından dolayı yönetim devre arasında bir golcü transfer edebilmek için şimdiden kolları sıvadı. Yıldızların bir bir elden kaçırılması ve Kevin Grosskreutz transferinde yaşanan hatadan dolayı golcü transferini bu defa son ana bırakmak istemeyen yönetim ocak ayında kampa sorunsuz girmek için şimdiden çalışmalara başladı. Hedefte şimdilik yabancı olarak Arsenal'den Joel Campbell ve Romalı Gervinho, yerli olarak da Gaziantepsporlu Muhammet Demir bulunuyor.

ARSENAL'DEN İZİN İSTEYECEK
Galatasaray'da ilk hedef sezon başında son saate kadar alınması için büyük uğraş verilen Joel Campbell... Kosta Rikalı golcü, Arsenal'de yedek kaldığı için ve her sezon bir takıma kiralık olarak gittiği için takımdan ayrılmayı düşünüyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan ve henüz kontratını yenilemeyen Campbell'ın, teklif gelmemesi halinde ocak ayında Galatasaray'a gelmek için Arsenal'den izin isteyeceği iddia ediliyor. İngilizler izin vermezse 23 yaşındaki oyuncu ile gelecek sezon için ön protokol yapılmaya çalışılacak.

OLCAN VEYA TARIK ARTI 2 MİLYON
Gaziantepspor'da attığı goller ile adından söz ettiren Muhammet Demir sarı-kırmızılı yöneticilerin takibine aldıkları diğer isim. Hamzaoğlu'nun, bu oyuncunun kadroya katılması için yönetime bilgi verdiği ve Demir için Gaziantep ile temaslara başlanacağı belirtildi. 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunan ve bonservis için kapıyı 5 milyon euro'dan açacak olan Gaziantep'e sarı-kırmızılıların gözden çıkardıkları Tarık Çamdal ve eski oyuncuları Olcan Adın'dan birisi ve 2 milyon euro önerecekleri öğrenildi.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN