Web Sürümüne Geç

F.Bahçe'ye gol atmayı çok isterim

F.Bahçe'ye gol atmayı çok isterim
Perşembe 09.10.2015

Galatasaray’ın yeni starı Sinan Gümüş’ün aklı derbide: Geçen sezon kadroya girmiştim. Bu maçta da kadroda olup takıma katkı sağlamak isterim

Galatasaray'ın genç yıldızı Sinan Gümüş, henüz en iyi futbollarını oynamadıkları ama iyi bir yolda olduklarını söyledi. Dünkü idmanda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan başarılı futbolcu, ligde son 3 maçta iyi sonuçlar aldıklarını ifade ederek, "Son 3 hafta olumlu bir oyun sergiledik. Gençlerbirliği maçında 3 puan alırsak Benfica maçı öncesinde çok iyi olur. Puan durumu olarak da iyi yerdeyiz. En iyi futbolu oynamıyoruz belki ama iyi bir yoldayız. Bize fazla baskı yapmalarına gerek yok" açıklamasını yaptı.

Avrupa'yı sallarız Şampiyonlar
Ligi'nde gruptan çıkma şanslarını da değerlendiren Gümüş, "4 tane çok önemli maçımız var. İlk maç 3 puan alırsak gruptan çıkmak için büyük bir ihtimalimiz var. Gruptan çıkamazsak 3. olmamız lazım ama bu hedefimiz değil. Ancak Avrupa Ligi'ne gidersek de büyük başarılara damga vurabiliriz. Benfica maçı çok önemli olacak" şeklinde konuştu.

Oynamayı istiyorum
Fenerbahçe derbisinde teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun görev vermesi halinde sahada yer almak istediğini ifade eden genç oyuncu, "Gençlerbirliği ve Benfica maçlarını kazanmamız gerekiyor. Fenerbahçe maçı da çok önemli... Geçen sezon kadroya girmiştim. Bu maçta da kadroda olup takıma katkı sağlamak isterim" ifadelerini kullandı. "Fenerbahçe'ye karşı gol atmak ister misin?" sorusuna ise başarılı futbolcu, "Fenerbahçe'ye karşı kim gol atmak istemez ki" yanıtını verdi.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN