Web Sürümüne Geç

  Yola devam Hamza hoca

  Yola devam Hamza hoca
  09 Ekim 2015, Cuma

  Sarı kırmızılı futbolculara moral veren Başkan Dursun Özbek, teknik patron Hamzaoğlu'na da "Her şey yoluna girmeye başladı. Bu şekilde yola devam edelim hocam. Sıra liderlik koltuğunda" dedi

  Galatasaray'da geçtiğimiz hafta yaşanan rapor krizinin ardından her şey yavaş yavaş normale dönmeye başladı. Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek dün Sarı-Kırmızılı ekibin antrenmanını ziyaret ederek hem futbolculara moral verdi hem de teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'yla kısa bir görüşme yaptı. Oldukça neşeli olduğu görünen Başkan Özbek'in Hamzaoğlu'na "Her şey yoluna girmeye başladı. Bu şekilde devam edelim hocam. Sıra liderlik koltuğunu geri almaya geldi. İnşallah o da olacak. Sana hepimiz çok güveniyoruz" dedi. Başkan Özbek'in ziyaret jestine teşekkür eden teknik patron Hamza Hamzaoğlu da "Hepimiz el ele verdik takımın başarısı için çaba sarf ediyoruz. Liderlik koltuğunu alacağımıza da inanıyoruz. Önümüzdeki haftalarda daha iyi futbol oynayacağımıza da inancımız tam" ifadesini kullandı.

  RAPOR KRİZİ SONRASINDA İLAÇ GİBİ GELDİ
  Antrenmanı bir süre daha takip eden Başkan Dursun Özbek sonrasında Florya Metin Oktay Tesisleri'nden ayrıldı. Geçtiğimiz hafta Şampiyonlar Ligi'nde Astana beraberliği sonrasında yönetim teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'ndan rapor isteyince çeşitli spekülasyonlar yapılmış ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun görevine son verilebileceği konuşulmaya başlamıştı. Şu anda ise sular durulmuşa benziyor.
  Etiketler Futbol, Galatasaray
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN