Web Sürümüne Geç

G.Saray her zaman favoridir

G.Saray her zaman favoridir
Pazartesi 13.10.2015

"Eskişehir'in şutu direkten dönmese şu an liderdik" diyen yönetici Fatih İşbecer, taraftara müjde verdi: Transfer yapmamamız gibi bir durum söz konusu değil

Galatasaray Genel Sekreteri Fatih İşbecer, Emre Utkucan'ın başında olduğu scout ekibinin yoğun bir şekilde futbolcu izleme çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı. Devre arasında transfer yapılmayacağı şeklindeki haberlerin doğru olmadığını belirten İşbecer, "Transfer yapmama gibi bir durum olamaz. İhtiyaç varsa yapacaksın. Transfer yasaklarını biz de basından okuyoruz" diye konuştu.

Finansal durumumuz ortada
Kulübün finansal durumunun ortada olduğunu ve Rodriguez, Lieonel Carole, Denayer gibi genç ve yetenekli oyuncular aradıklarını ifade eden İşbecer, Galatasaray'ın ligdeki mücadelesiyle ilgili olarak ise, "Bir top direkten dönmese (Eskişehir-Beşiktaş maçı) şu anda lider olacaktık. Galatasaray, bu ligde her zaman şampiyonluğun favorisidir" dedi.

Kadıköy kararını vermedik
Yönetici Fatih İşbecer, 9'uncu haftada Kadıköy'de oynanacak Fenerbahçe derbisi için henüz karar vermediklerini kaydetti. Yönetimde bu konunun görüşülmediğini söyleyen İşbecer, Fenerbahçe'yi yenmek istediklerini de ifade etti.

Mehmet ÖZCAN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN