Web Sürümüne Geç

Devre arasında Çizme'ye gidiyor

Devre arasında Çizme'ye gidiyor
Çarşamba 14.10.2015

Melo ve Telles'i transfer eden Roberto Mancini'nin, İnter yönetiminden Semih'i de istediği bildirildi

Galatasaray ve mili takımda bir anda gözden düşen Semih Kaya'ya İtalya'dan gelen teklif keyfini yerine getirdi. UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Astana maçında iyi bir mücadele ortaya koymasına karşın yenilen iki golün sorumlusu olarak gösterilen 24 yaşındaki stoper, takımdaki yerini kaybederken üstüne de uzun bir aradan sonra milli takımdan davet alamadı. Büyük bir moral bozukluğu yaşayan başarılı oyuncu, eski hocası Roberto Mancini'den gelen teklifle moral buldu.

2 YIL DAHA SÖZLEŞMESİ VAR
Sezon başında Felipe Melo ve Alex Telles'i transfer eden ve iki oyuncunun performansından çok memnun kalan Mancini'nin her zaman övgüyle bahsettiği Semih Kaya'nın transfer edilmesi için yönetime rapor sunduğu belirtildi. İnter'in Galatasaray ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan oyuncu için 5 milyon euro'luk bütçe ayırdığı ve devre arasında bir kez daha sarıkırmızılı kulübün kapısını çalmaya hazırlandığı kaydedildi.

GÖRÜŞMELER BAŞLAYACAK
Galatasaray'da gözden düşmenin üzüntüsünü yaşayan Semih Kaya da çıkış yolu olarak bu kez Avrupa'ya gitmeyi önüne koymuş durumda... Sarı-kırmızılı takımda bir yere kadar geldiğini ama Avrupa'ya gitmezse kendisini daha da geliştiremeyeceğini düşünen oyuncunun, İnter'in teklifine olumlu yanıt vermeyi planladığı aktarıldı. Ocak ayında Galatasaray ile bir kez daha masaya oturmayı planlayan İnter'in bu defa transferi bitirmesi bekleniyor.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN