Web Sürümüne Geç

Hamzaoğlu: İyi ki o golü yemişiz

Hamzaoğlu: İyi ki o golü yemişiz
Perşembe 22.10.2015 00:27

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Benfica maçı sonrası açıklamalarda bulundu

Zaten haftalardır bu çıkışı bekliyorduk bugün gerçekleşti. Benfica iyi bir takım 6 puanda olmasının etkisiyle maça kontrollü başlayacaklarını planlamıştık. Ama maçın başında gelen gol planları bozdu. Belki de o gol bizim için iyi oldu. O dakikadan sonra geri çekildier. Kontrollü oynadılar. Daha çok hücum şansı bulduk. Oyuncularımı tebrik ediyorum iyi futbol oynadılar, iyi yardımlaştılar. Hak ettikleri galibiyeti aldılar. şampiyonlar Ligi'ndeki hasreti sona erdirdik. Umarım bundan sonra da bunu devam ettiririz.

"GRUPTAN ÇIKMA İHTİMALİMİZ..."
Gruptan çıkma şansımız için yüzde veremem. Gruptan ya çıkarız, ya çıkamayız. Yani yüzde 100 veya yüzde sıfır (gülerek). Biz sonuna kadar çıkacağımıza inanıyoruz. oynayanlar da oynamayanlar da hazır durumda. Bundan sonraki maçlarda da bize lazım olan sonuçları alıp yola devam etmek istiyoruz.

"TARAFTARA BAKARSAK HATA YAPTIK HERALDE"
Yasin - Olcan değişikliği bir alamda savunma tepkisiydi. Yasin savunma anlamında etkili değildi. Rakip Carole tarafından çok etkili gelmeye başlamıştı. Biz de rakibe uzak kalıyorduk. Hem sol bek hem sol açık oynadığı için Olcan'ı aldık. Ama yanlış yaptık heralde ben bilmiyorum.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN