Web Sürümüne Geç

Gökhan Gönül bombası

Gökhan Gönül bombası
Cumartesi 24.10.2015

Dursun Özbek'in, Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusuna "Kapımız sana açık" mesajı gönderdiği ortaya çıktı. Gökhan'ın Ajax maçından sonra "Bugün buradayım, yarın başka yerde olabilirim ama F.Bahçeli taraftarları unutmayacağım" demesi "ayrılık" sinyali olarak yorumlandı

F.Bahçe Teknik Direktörü Pereira tarafından adeta kulübeye mahkum edilen ve bu sezon ilk kez önceki gece Ajax maçında forma giyen Gökhan Gönül'ün, Galatasaray'ın radarında olduğu ortaya çıktı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Fenerbahçe'de yedek kaldığı için mutsuz olan Gökhan Gönül'e yaklaşık 10 gün önce yakınları aracılığıyla "Eğer bizimle olmak istersen sana kapılarımız açık" mesajı gönderdiği belirlendi.

'BUGÜN BURADAYIM YARIN BAŞKA YERDE'
Bu sürpriz çağrıya olumlu veya olumsuz bir yanıt vermeyen sarı- lacivertli oyuncunun Ajax maçı sonrası yaptığı şok açıklama ise dikkat çekiciydi. 30 yaşındaki oyuncu "Taraftarımız beni çok güzel karşıladı. Bugün buradayım yarın başka yerde olabilirim. Ama onları unutmayacağım" dedi. Bu sözler "ayrılık" sinyali olarak yorumlansa da F.Bahçe'nin Gökhan'ı bırakmayacağı belirtiliyor. Gökhan'ın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

SAVAŞ ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN