Web Sürümüne Geç

Şartlar oluşursa giderim

Şartlar oluşursa giderim
Cuma 24.10.2015

Davet beklemediğini belirten Özbek, "Sadece birkaç hususun oluşmasını bekliyorum" derken, F.Bahçe'yi deplasmanda yenememeleri için de "Esas olan şampiyonluktur" yorumunu yaptı

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, şartların oluşması halinde yarınki derbiyi Şükrü Saracoğlu Stadı'nda izlemek istediğini söyledi. İstiklal Caddesi'nde Türkiye'nin en büyük GS Store'unun açılışının ardından açıklamalarda bulunan Özbek, "Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde rakibini yendi. Biz de çarşamba günü Benfica'yı yenmiştik. Türk futbolu için bir iftihar gecesi oldu.

Artık yıpratmayalım
Pazar
günkü maç, Türk futbolu için önemli bir derbi. Dostluk içinde geçmesini bekliyorum. Artık Türk futbolunu yıpratıcı ve geriye götürecek faaliyetlerden arınmamız lazım. Kadıköy'e gitmek istiyorum. Tabii ki şartların oluşmasını bekliyorum" diye konuştu. Özbek, "Şartlardan kastınız Fenerbahçe Kulübü'nden bir davet beklemeniz mi?" sorusuna, "Davet beklemiyorum. Birkaç husus var onların oluşmasını bekliyorum" cevabını verdi.

Kriter şampiyonluk
ÖZBEK,
Fenerbahçe'yi deplasmanda uzun süredir yenememeleri konusunda ise, "Burada esas olan şampiyon olabilmektir. O döneme bakıldığında da Galatasaray'ın herkesten çok şampiyon olduğunu açık şekilde görüyorsunuz" yorumunu yaptı.

Savaşan takım sözü
Özbek,
taraftarının performansı yüksek, savaşan, yılmayan ve mücadele eden bir takım izleyeceğini de kaydederek, "Taraftarlarımız merak etmesinler. Onların özlediği şampiyon Galatasaray'ı en kısa süre izlettireceğiz" ifadelerini kullandı.

Savaş ÇORLU

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN