Web Sürümüne Geç

Korkmuyoruz çekinmiyoruz

Korkmuyoruz çekinmiyoruz
Cumartesi 25.10.2015

G.Saray'da ikinci başkan Cengiz Özyalçın, Fenerbahçe'ye meydan okudu: Kadıköy'den bu kez galibiyetle ayrılacağız. Futbolcularımız psikolojik baskıyı da alt edecek

Galatasaray 2. Başkanı Cengiz Özyalçın, Benfica karşısında alınan 3 puan ile büyük bir moral bulduklarını ifade ederken "Bu galibiyet derbide 3 puanın habercisi olabilir mi?" sorusuna, "Habercisi değil ama ayak sesleri olur" dedi. FOTOMAÇ'a özel açıklamalarda bulunan Özyalçın, "Uzun yıllardır kazanamamanın psikolojik baskısı var mıdır" sorusuna, "Vardır ve etki ediyordur, ancak bu defa bu baskıyı da yeneceğiz. Teknik heyetimiz de futbolcularımız da bu defa psikolojik baskı hissetmeyecekler inşallah. Fenerbahçe'den korkmuyoruz, çekinmiyoruz, neden çekinelim. Bu defa oradan galibiyetle döneceğiz" cevabını verdi.

Bu defa biz kazanacağız
Benfica maçının kader anı olduğunu, yenilmeleri halinde UEFA'ya bile gidemeyebileceklerini dile getiren Özyalçın, konuşmasına şöyle devam etti: "Galatasaray'da hedef daima büyük, başarılması zor olan noktalara gitmek olmalıdır. Ben hep bunu söylerim. Kadıköy'deki derbiyi de bu defa kazanacağız. Benfica karşılaşmasındaki hırs ve isteği yansıtırsak Kadıköy'den 3 puanla dönebiliriz."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN