Web Sürümüne Geç

Aziz Yıldırım etkiledi

Aziz Yıldırım etkiledi
Pazartesi 27.10.2015

Her derbi öncesi rakiplerinin ortamı germeyi alışkanlık haline getirdiğini belirten Selim Üçer, "Hakemler de insan ve etkileniyorlar. Ama ne yazık ki anlayış sınırları zorlanıyor" dedi

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Selim Arda Üçer, derbide hakemlerin kötü bir yönetim sergilediğini ifade ederken bunda maç öncesi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklamaların etkili olduğunu ifade etti. Kadıköy'e kazanmak için çıktıklarını ve bu yüzden buruk bir sevinç yaşadıklarını kaydeden Üçer, "Sonucu kendi içimizde konuşuruz. Ama ortamı germe konusunda 20 yıldır alıştığımız davranışlar sergilendi. Bu beklemediğimiz şeyler de değil... Biz bu gerginliğin tarafı olmayı her zaman reddediyoruz ama sahaya baktığımızda hakemleri etkilemek adına çok etkili olduğunu gördük" dedi.

6 hakem de görmüyor!
Ofsayttan gol yediklerini ve Fenerbahçe'nin en az bir oyuncusunun kırmızı kart görmesi gerektiğini savunan yönetici Üçer, hakemlerle ilgili ayrıca şu değerlendirmeyi yaptı: "Sahada 6 tane hakem var. Dünyada da maç yöneten isimler bunlar. Tamamının görmediği pozisyonlar olduğuna göre demek ki farklı bir şey var. Etki altında kalıyorlar. Onlar da insan tabii ki... Hepimizin bu noktada anlayış göstermesi gerekirken, ne yazık ki bu anlayış sınırlarını zorladıklarını görüyoruz."

Oktay ve Lefter'i anacaktık
Hafta başında resmi web sayfaları için Metin Oktay'ı, Lefter'i anmak üzere görseller hazırladıklarını açıklayan Selim Arda Üçer, "Ama ne yazık ki yaratılan ortam bunları paylaşmamıza müsaade etmedi" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN