Web Sürümüne Geç

Halı saha maçı yönetemez

Halı saha maçı yönetemez
Salı 28.10.2015

Derbinin hakemi Fırat Aydınus'u eleştiren İşbecer, "Deniz Çoban özür diledi ve hakemliği bıraktı. Aydınus'tan da benzer bir hareket bekliyorduk" dedi

Derbiyi yöneten Fırat Aydınus'un hakemliği bırakması gerektiğini savunan sarı-kırmızılı kulübün genel sekreteri Fatih İşbecer, Deniz Çoban'ı örnek gösterdi. Aydınus'un hiçbir şey olmamış gibi davranmasının garip olduğunu belirten İşbecer şöyle konuştu: Kasımpaşa-Ç.Rizespor maçından sonra Deniz Çoban özür diledi ve hakemliği bıraktı. Biz de Fırat Aydınus'tan benzer bir şey bekliyorduk. Bu kadar kötü bir yönetim gösterip, ondan sonra hiçbir şey olmamış gibi bir yorum yapmaması ilginç. Bu işe senelerini vereceksin, her sene eğitim alıp para kazanacaksın, bir sürü hatayı gözden kaçıracaksın, böyle hakemlik olmaz. Böyle hakemlik yapana halı sahada bile maç yönettirmezler."

Skorun üzerine gölgesi düştü
İşbecer, Fenerbahçe maçında Galatasaraylı oyuncuların "tekme yağmuru" altında centilmence mücadele ettiğini savundu. Fenerbahçe Başkanı Yıldırım'ın "Ayakları titreyecek" açıklamasının sorulması üzerine İşbecer, şöyle konuştu: "Galatasaray oyuncusunun ayağı titremez. Titremediğini de gördük. Daha iyi mücadele edip, daha iyi bir skorla dönebilirdik. Keşke skorun üstüne hakemin gölgesi düşmesiydi. Oyuncularımız tekme yağmuru altında mücadelelerini centilmence sürdürdüler. 90 dakika mücadele edip maalesef sadece 1 puan alarak döndüler."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN