Web Sürümüne Geç

  Wes'in yerine yerli Pirlo

  Wes'in yerine yerli Pirlo
  28 Ekim 2015, Çarşamba

  Cimbom'un saha içindeki aklı Sneijder'in cezası Hamzaoğlu'nu düşündürüyor Formu ve devamlılığı yeterli görülmese de 10 numara pozisyonu Bilal Kısa'nın

  Galatasaray'ı ayakta tutan isimlerin başında gelen Wesley Sneijder, F.Bahçe maçında kart görüp cezalı duruma düşmüştü. Bugüne kadar forması için canını dişine takan Hollandalı yıldız muhteşem futbolu ve hırsıyla Aslan'ın kükremesini sağlamıştı. Yokluğu en çok teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nu zorluyor. Başarılı çalıştırıcı yerine kimi oynatacağını uzun uzun düşündü. Selçuk ve Bilal Kısa arasında son tercihi 'Yerli Pirlo' lakaplı yeni transfer oldu. Ancak Bilal'in de 60. dakikadan sonra düşmesi ve riskli bölgede kaptırdığı toplarla kontra yedirmesi Hamzaoğlu'nu endişelendiriyor. SNEİJDER kadar koşamayan Bilal'in savunmadaki eksiğini kapatmak için Hamza Hamzaoğlu, Selçuk'un yanında Jose'ye forma vermeyi düşünüyor.

  Burak başlayacak

  Umut Bulut da Eskişehir karşılaşmasıyla birlikte kenara gelecek, 11'deki isim Burak Yılmaz olacak. Hamza Hamzaoğlu, 'Kral' lakaplı oyuncusundan ikili mücadelelerde daha güçlü olmasını ve her pozisyonu kovalamasını istedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN