Web Sürümüne Geç

  Sabrın sonu selamettir!

  Sabrın sonu selamettir!
  30 Ekim 2015, Cuma

  Eskişehir maçında rotasyona giden teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, dün forma şansı bulan oyuncuları için "Hiç küsmediler, sabırla bekledikler. Onlara teşekkür ediyorum" dedi

  Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 4-0 kazandıkları Eskişehir maçının ardından rotasyonda kullandığı öğrencilerine övgüler yağdırdı. Başarılı hoca, "Rotasyon yapmıştık, zaten bütün takım olarak hazırız. Böylesi ciddi bir maçta bunu görmek ayrıca sevindirici. Hiç küsmediler, bırakmadılar. Bir gün bu takımın ihtiyacı olacağı günü sabırla beklediler. Hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

  'Kontrol bizdeydi'
  Eskişehir karşısında kontrolün kendilerinde olduğunu da belirten Hamzaoğlu, Şimdi önümüzde Benfica maçı var. O maçtan da iyi bir skorla buraya dönmeye çalışacağız" diye konuştu. Hamzaoğlu yeni şans bulan Jem Karacan ve Emre Çolak ilgili de şunları söyledi:

  'İkisi de iyi oynadı'
  "Tüm oyuncularıma güvenim, sevgim sonsuz. Bilal'in ağrısı, Jose'nin sıkıntısı vardı. Jem'e şans doğdu. İyi de oynadı. Sürekli oyunun içindedir. 17 yaşından beri izlediğim bir isim. Göze görünmez ama ihtiyaç olduğunda oradadır. Emre de Atletico maçında şanssız bir başlangıç yapmıştı. Emre de sağolsun iyi bir maç çıkardı."
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN