Web Sürümüne Geç

Löw: G.Saray çok iyiydi

Löw: G.Saray çok iyiydi
Cumartesi 31.10.2015

Hamzaoğlu ile görüşen Alman Milli Takımı'nın hocası, "G.Saray, Eskişehirspor karşısında çok iyi oynadı. Podolski, burayı seçerek doğru tercih yaptı" dedi

Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw, Florya'da Hamza Hamzaoğlu ve Lukas Podolski ile görüştü. Alman çalıştırıcı, burada GS TV'ye yaptığı açıklamada, Podolski'yi izlemek için Eskişehirspor maçına gittiğini hatırlatarak, "G.Saray çok iyi bir oyun ortaya koydu. Podolski için G.Saray'ın iyi bir seçim olacağını söylemiştim ve bunun arkasındayım. Burada İngiltere'den daha fazla şans buluyor. G.Saray büyük bir kulüp ve her sezon şampiyonluğa oynuyor. Hamza Hamzaoğlu ile daha da gelişeceğini düşünüyorum" dedi. Löw, Almanya'da yetişen Koray Günter için de, "Biraz daha gelişmesi gerek" derken, Türkiye'nin Euro 2016'ya katılmasına sevindiğini ve finallerde sürpriz yapabileceğini de dile getirdi.

İkisinden de memnunuz
TEKNİK direktör Hamza Hamzaoğlu ise Löw ile yaptıkları görüşmenin samimi bir havada geçtiğini vurgulayarak, "Hem Lukas Podolski'nin hem kevin Grosskreutz'un bize ve Almanya Milli Takımı'na faydalı olması için çalışıyoruz. İkisinden de memnun olduğumuzu Löw'e söyledik" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN