Web Sürümüne Geç

İbre elbet bize döner

İbre elbet bize döner
Cumartesi 03.01.2016

Selçuk İnan, geçen yılki başarıları hatırlatıp taraftara umut verdi: 'Şampiyon nasıl olunur, kupa nasıl kazanılır?' sorularının yanıtlarını verdiklerini belirten milli futbolcu, "Şanssız bir dönemden geçiyor olabiliriz ama ibre elbet yineden Galatasaray'a dönecektir" dedi

G.Saray'ın kaptanı Selçuk İnan, Süper Lig'de, Avrupa'da ve Ziraat Türkiye Kupası'nda iddialarını sürdürdüklerini söyledi. Galatasaray dergisinin Ocak ayı sayısına açıklamalarda bulunan Selçuk, bu yıl da geçen sezon ki başarıyı tekrarlayacaklarını belirtip, takım arkadaşlarına ve camiaya güvendiğini kaydetti. "Şampiyon nasıl olunur, kupa nasıl kazanılır?" sorularının yanıtlarını net bir şekilde verdiklerini dile getiren milli futbolcu, "Şanssız bir dönemden geçiyor olabiliriz ama ibre elbet yeniden G.Saray'a dönecektir. Mustafa Denizli'nin bilgilerinden ne kadar yararlanırsak bizim için kardır. Mustafa hoca oyun stilini bize benimsetmeye çalışıyor. Sisteminin oturacağına eminiz" dedi.

Başka dostumuz yok!
Sarı-kırmızılı camiadan fazla destek göremediklerinden de yakınan Selçuk şunları söyledi: "Bir Türk takımı, devre arasında hem Avrupa'da hem kupada hem de ligde iddialı konumdaysa başarılıdır. Camiadan biraz daha destek görmemiz gerek. Bu yaşadığımız en önemli eksiklik. Birbirimize sahip çıkmalıyız. Bizim bizden başka dostumuz yok."

Hepsinden çok şey öğrendim
Şenol Güneş, Fatih Terim, Mustafa Denizli, Mancini, Prandelli, Hamza Hamzaoğlu, Ersun Yanal, ve Hiddink gibi teknik adamlarla çalıştığını belirten İnan, her birinden farklı şeyler öğrendiğini kaydedip, şunları söyledi: "Hepsi saygı duyduğum ve sevdiğim insanlar. Hem oyunuma hem de karakterime katkıları oldu. Futbolu bıraktıktan sonra da futbolun içinde kalmak istediğim için böylesine insanlardan öğrendiklerim
bana yarar sağlayacak. Defterim bilgiyle dolu."

Lazio kaliteli ama biz daha kaliteliyiz
Selçuk, Avrupa Ligi'nde Lazio takımıyla eşleştiklerini de hatırlatarak, "İtalyan takımları her zaman zorlu olmuştur. Hedefimiz elbette ki Lazio'yu eleyip tur atlamak. Kaliteli bir takım fakat biz onlardan daha kaliteliyiz. Zor kura, zor rakip ama üstesinden geleceğiz" ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN