Web Sürümüne Geç

G.Saray beni hâlâ istiyor

G.Saray beni hâlâ istiyor
Pazar 04.01.2016

Transferiyle ilgili menajerine tam yetki verdiğini belirten Senegalli golcü, "Ben ve menajerim her türlü teklifi değerlendireceğiz" dedi

Rusya Premier Ligi'nde 2015 yılının en iyi futbolcusu seçilen Oumar Niasse, Lokomotiv Moskova ile arasındaki köprüleri attı. Moskova ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan golcü oyuncu, tüm kariyerini Rusya'da geçirmek istemediğini ve bunu kulübüne de bildirdiğini açıkladı. Yeni bir seviyeye çıkmak istediğini kaydeden başarılı oyuncu, Rus basınına verdiği röportajda, Hamzaoğlu döneminden bu yana kendisini transfer etmek isteyen Galatasaray'la ilgili de konuştu. Bir soru üzerine, sarı-kırmızılı ekibin halen kendisini istediğini kaydeden Niasse, "Bu ilgi her zaman vardı. Şu anda tatildeyim. Menajerim her türlü opsiyon üzerinde görüşmeler yapıyor. Tüm yetkiyi ona verdim. Büyük kulüpler her zaman en iyilerle çalışmak ister. Benim gibi. Ben ve menajerim her türlü teklifi değerlendireceğiz. Sonunda ne olacağını hep birlikte göreceğiz" dedi. Türkiye'den Trabzonspor'un da radarına giren Oumar Niasse, Chelsea'de görev yaparken teknik direktör Jose Mourinho'nun kendisini transfer etmeyi çok istemesi konusunda ise şunları söyledi:

Türkiye'deyken izliyordu
"Ben
Türkiye'de forma giyerken dahi Jose Mourinho'nun benimle ilgilendiğini ve futbolumu beğendiğini biliyordum. Son dönemde de çok ilgilendi ama maalesef görevden alındı. Şu anda ortada öyle bir durum yok. Drogba eğer Chelsea'ye gider ve beni isterlerse tabii ki buna da bakarız."

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN