Web Sürümüne Geç

Odak noktam G.Saray

Odak noktam G.Saray
Pazartesi 05.01.2016

"Galatasaray'ı seçerek doğru bir karar verdim. Doğumdan sonra İstanbul'da yaşamaya devam edeceğiz ve tüm konsantrasyonum Galatasaray olacak"

Galatasaray 'da yeniden eski başarılı günlerine dönen Lukas Podolski, Alman basınına konuşurken, 2016 yılının kendisi için çok önemli olacağını söylerken, ikinci kez baba olacağını da açıkladı. Podolski, bebeğinin Köln'de doğacağını söylerken, 2016 yılının kendisi için önemini de "2016 heyecan verici, önemli bir yıl olacak. En önemlisi çocuğumun sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi. Ailem ve benim için bundan daha önemli bir şey yok" sözleriyle açıkladı. Podolski, yeni çocuklarının Köln'de dünyaya geleceğini ancak kendisi ve ailesi için artık odak noktasının İstanbul olduğunu dile getirdi ve "Çocuğum Köln'de dünyaya gelecek. Köln benim için çok önemli. Ama doğumdan sonra İstanbul'da yaşamaya devam edeceğiz. Bundan sonra benim tüm konsantrasyonum İstanbul olacak" dedi.

Her şey harika
Alman
yıldız, Avrupa Şampiyonası için de heyecanlı olduğunu söylerken, Türkiye'yi tercih etmekte doğru bir karar aldığını da "Galatasaray'daki performansımdan çok memnunum, attığım goller, yaptığım asistler... Galatasaray'a gelme kararım son derece doğruydu, her şey benim için çok iyi gidiyor" sözleriyle dile getirdi.

2016 SON DEĞİL
Podolski, 31 yaşında olması ve 2016 Avrupa Şampiyonası'nın kendisi için son büyük turnuva olup olmadığı sorulması üzerine "Kendimi hiçbir şey için şartlamıyorum. Fiziksel durumum izin verirse, bu son büyük turnuvam olmaz" cevabını verdi.

Sezon başında Arsenal'den 2.5 milyon Euro gibi düşük bir bonservis bedeli ile transfer edilen Podolski, son dönemdeki en akılcı transferlerden birisi olarak görülüyor. Alman oyuncu ilk yarıda 24 maçta forma giydi ve 10 gol, 4 asist ile Galatasaray'ın en skorer ismi oldu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN