Web Sürümüne Geç

  Yenileri gözlüyor

  Yenileri gözlüyor
  04 Ocak 2016, Pazartesi

  Karşıyaka ile 9 ve 15 Ocak'ta yapılacak Türkiye Kupası maçlarında yeni transferleri oynatmak isteyen kurt hoca, adaptasyon sürecini hızlı bir şekilde atlatmayı planlıyor

  Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, ara transfer döneminin başlamasıyla yönetimden bir an önce takviyelerin yapılmasını talep etti. İzinli olan Muslera, Selçuk İnan, Sneijder, Podolski, Chedjou ve Denayer'in yanı sıra sakat oyuncuların da bulunmasıyla bir türlü tam kadro çalışma fırsatı bulamayan Denizli, bu nedenle alınacak oyuncuları dört gözle bekliyor. Gelecek ve gidecek isimlerin belli olduğu sarı-kırmızılı takımın, hazırlık dönemini en iyi şekilde geçirebilmesi için yönetimden elini çabuk tutmasını isteyen tecrübeli çalıştırıcı, Ziraat Türkiye Kupası'nda 9 ve 15 Ocak'ta oynanacak Karşıyaka karşılaşmalarına yeni alınacak 4 futbolcu ile birlikte tam kadro çıkmak amacında.

  Yolları hemen ayırın
  Transfer
  edileceklerin takıma adaptasyon süresini hızlı bir şekilde aşmalarını planlayan Mustafa Denizli, cuma gününe kadar bu işlerin halledilmesini, gönderilecekler ile de yolların ayrılmasını yönetime bildirdi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN