Web Sürümüne Geç

Yenileri gözlüyor

Yenileri gözlüyor
Pazartesi 05.01.2016

Karşıyaka ile 9 ve 15 Ocak'ta yapılacak Türkiye Kupası maçlarında yeni transferleri oynatmak isteyen kurt hoca, adaptasyon sürecini hızlı bir şekilde atlatmayı planlıyor

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, ara transfer döneminin başlamasıyla yönetimden bir an önce takviyelerin yapılmasını talep etti. İzinli olan Muslera, Selçuk İnan, Sneijder, Podolski, Chedjou ve Denayer'in yanı sıra sakat oyuncuların da bulunmasıyla bir türlü tam kadro çalışma fırsatı bulamayan Denizli, bu nedenle alınacak oyuncuları dört gözle bekliyor. Gelecek ve gidecek isimlerin belli olduğu sarı-kırmızılı takımın, hazırlık dönemini en iyi şekilde geçirebilmesi için yönetimden elini çabuk tutmasını isteyen tecrübeli çalıştırıcı, Ziraat Türkiye Kupası'nda 9 ve 15 Ocak'ta oynanacak Karşıyaka karşılaşmalarına yeni alınacak 4 futbolcu ile birlikte tam kadro çıkmak amacında.

Yolları hemen ayırın
Transfer
edileceklerin takıma adaptasyon süresini hızlı bir şekilde aşmalarını planlayan Mustafa Denizli, cuma gününe kadar bu işlerin halledilmesini, gönderilecekler ile de yolların ayrılmasını yönetime bildirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN