Web Sürümüne Geç

Ribery gelene kadar Chamberlain

Ribery gelene kadar Chamberlain
Çarşamba 07.01.2016

Fransız oyuncunun sözleşmesini feshetmesini bekleyen G.Saray bu sezonun kalan kısmı için Chamberlain'i kiralamayı planlıyor

Galatasaray sezon başında Alex Oxlade Chamberlain için kapısına dayandığı Arsenal'in zilini bir kez daha çaldı. Sezon başında 22 yaşındaki oyuncu için Londra ekibinden fiyat isteyen sarı-kırmızılılar şartlar uygun olmadığı için transferi ertelemişti. Obi Mikel için Chelsea ile görüşmeler yapan Fatih İşbecer, Ryan Donk'un transfer edilmesinin ardından Chamberlain üzerinde yoğunlaşırken Ousame Tannane için gelen raporların karışıklığı yüzünden İngiliz oyuncu, sağ kanat listesinin başına konuldu. Ünlü yıldız Franck Ribery'nin Galatasaray ile ilgili sıcak mesajlar vermesinin ardından gelecek sezon Fransız yıldızı yeniden kadrosuna katmak isteyen Galatasaray, ikinci devre içinse Chamberlain'i kiralamak istiyor.

Sneijder'e alternatif
Premier
Lig'de geride kalan 20 haftada sadece 2 maçta 90 dakika oynayabilen ve genelde az süre alan Chamberlian için İşbecer'in Arsene Wenger'den bizzat randevu istediği bildirildi. Daha önce Podolski için Mehmet Özbek'e randevu alan Londra'da yaşayan Türk asıllı menajerin, bu kez de İşbecer için bu görüşmeyi sağlayacağı öğrenildi. Sakatlığı bulunan Sneijder'in dönüş tarihinin belirsiz olması nedeniyle sıkıntılı olan Denizli'nin, Chamberlian'i Sneijder'in yerinde oynatmayı düşündüğü belirtiliyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN