Web Sürümüne Geç

Melo heyecanı

Melo heyecanı
Cuma 09.01.2016

Aslan'ın saha içindeki 'isyankar yüreği' Pitbull sezon başında gözyaşlarıyla uğurlanmıştı Ancak Mancini, disiplin sorunları ve çok kart gördüğü için Felipe Melo'yu gözden çıkardı Taraftarlar canına dişine takıp oynayan Sambacıyı 'Parçalı' forma giymeye davet etti 32 yaşındaki yıldız daha önce Twitter'dan "Yeniden Galatasaray'da oynarım" demişti!

İtalya'dan gelen bir haber sarı-kırmızılı camiada büyük sevince neden oldu. Tuttosport Gazetesi "Mancini, Melo'yu sildi" başlığıyla verdiği haberde İnter'in hocasının, Brezilyalı yıldızı 2. yarıda kullanmayacağı, sezon sonunda da satacağını yazdı. Haberde Mancini'nin Felipe Melo konusunda büyük bir hayal kırıklığı yaşadığı vurgulanırken şu sözlere yer verildi: "Melo'nun İnter macerası sona ermek üzere. Disiplinsiz hareketleri nedeniyle ligin 2. yarısında ilk 11'e dönmesi imkansız. Çünkü güven vermiyor ve her an takımı 10 kişi bırakabilir. Bu yüzden Mancini, Melo'yu sildi" İŞTE bu haber Galatasaraylıları heyecanlandırdı. İtalya'dan 'bidon' olarak gelen Brezilyalı yıldız, Florya'da geçirdiği 4 sezonda tarihi başarıların altına imza atmıştı. Melo, sarı-kırmızılı formayla 3 lig, 3 Süper Kupa, 2 Türkiye Kupası şampiyonlukları tatmıştı. SEZON başında Melo'nun gidişiyle beraber takım ruhunun da kaybolduğunu düşünen sarı- kırmızılılar bu haberin gündeme düşmesiyle birlikte hemen organize oldu. Taraftarlar Melo'nun sosyal medya hesaplarına "Geri dön" mesajları yağdırırken kulübe de "Melo'ya yeniden parçalı formayı giydirin" çağrısında bulunuyor.

Nabız yoklanıyor
Melo
yaz transfer döneminin son gününde Alex Telles'le birlikte İnter'in yolunu tutmuştu. Şimdi Galatasaray'ın nasıl bir hamle yapacağı merak konusu. Zor durumdaki sarı-kırmızılı yönetimin Felipe Melo'nun ismini bir kez daha masaya yatırması bekleniyor.

Mancini Melo'yu sildi
İtalyan Tuttosport Gazetesi, İnter'in hocası Roberto Mancini'nin Felipe Melo'yu takımında istemediğini bu şekilde duyurdu. Başlıkta "Mancini, Melo'yu sildi" ifadesi dikkat çekti.

Biglia'ya karate tekme
Mancini, Melo'nun sert oyunu nedeniyle bir süredir sıkıntılıydı. Ancak Lazio maçında Biglia'ya vurduğu uçan tekme hareketi Sambacı'nın biletinin kesilmesine neden oldu. Melo bu hareketi nedeniyle 3 maç ceza almıştı.

Hiç unutmadı
Melo, İnter'in oyuncusu olmasına rağmen sosyal medya üzerinden Galatasaray taraftarıyla sık sık konuşuyor. İnstagram'a koyduğu fotoğrafların altına "Fener ağlama" yazan Brezilyalı yıldız, Twitter'da da bir taraftarın "Yeniden Galatasaray'da oynamak ister misin?" sorusuna "Evet" yanıtını
vermişti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN